YÖS Kazanan Öğrencilerimiz

LEVANİ CHIKVAIDZE ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
HIRAD  GHANEI ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
AYNAGOZEL  HEMDEMOVA ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
MOHAMMED RAJAB ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
MOHAMMED ABUAYSHA ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
EIHAM ALOWAID ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
ABDULRAHMAN MOBAREK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
AIKEDA YUSUFU YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TÜRKÇE)
PEYMAN ASHAYERI KOULANI SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ALI SILO ATILIM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
GÜNSELİ YILDIRIM KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MOHAMMED  ABDALHADI NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TIP  FAKÜLTESİ
MO’TASEM AL-TEEHI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MOHAMMED DUHAIR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EDA ALBAYRAK ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HUSSEIN DUHAIR PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
İBRAHİM IDHAIR ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
OSAME Q. M. SALAMA HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AHMED A. S. ALSAIKH HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ROZERIN ADANC YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG.)
MELİSA GÜNEŞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
TARIK KHALED SELÇUK  ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
MAHMOUD ALSHALABI CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
YOUSUF  DADAĞ ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
HAZHIR GOLMOHAMMADI DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ (İNG.)
MOHAMMED FATIH AL-WINDAWI GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
SULAIMAN SULAIMAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YOUNUS ZAWABEA THK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BATYR DURDYMYRADOV THK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MO’MEN AL-TEEHI THK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMED ALABIDALLAH İTÜ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HALA KAMOUN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
M. SARI AHMAD NIJAR PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MAKSATMYRAT  MUHAMMETORAZOW SAKARYA ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜH
EMİN  KIDIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
DİYAR FARHO KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MOHAMMED ABOFANOUNEH ODTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BAYRAMSAHAT NURMUHAMMEDOVA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MOLHAM MERSİN ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
MURHAF MERSİN ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
EIHAB FATAH ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
BABAJAN YAZGULYEV UŞAK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MAIHAMAITI YUSUFU BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
SOHBET MAVYEV ANKARA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MULKAMAN BERDIYEV YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG)
OGULHAJAT  HAKKULYEVA SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
OGULJEREN SHAMUHAMEDOVA   OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MAKSAT  KURBANKLYCEV SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MUHAMMED EMİN GÜLER BATI KARADENİZ ÜNİVERSİTESİ DENİZCİLİK İŞLETMECİLİĞİ
NAZİK BAZAROVA UŞAK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
GURBANAY AKMAMEDOVA THK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SÜLEYMAN  BAKAREV SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
BEGENDIK ARTYKOV ÇUKUROVA  ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
GULALEK  ARSARYYEVA SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVİRİBİLİM (ALMANCA)
ALAIKSANDER  KLIMANOVICH ANKARA ÜNİVERSİTESİ SPOR AKADEMİSİ
GUVANCH ZAKIROV UŞAK ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
SERAP ÖZKAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ZHONG HAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
BABAJAN MAMEDOV KAFKAS ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
CHYNAR DURDYYEVA ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
MERJEN GURBANOVA ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ MALİYE
NAZİK BERDİYEVA KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
NARGAS AHMADI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EBELİK
MEKAN SARYEV YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜ
EMİRHAN KAYNAKOĞLU MEVLANA ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
ARSEN MARDANOV AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİK
AKMYRAT GURBANMYRADOV SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
GARLY GARAJAYEV ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
ŞULE TUNÇ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ PDR
HANİFE ERGÜN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
MEDİNE ÇEKİÇ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İSLAMİ İLİMLER
ŞERİFE ÇEKİÇ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
MEHMET T. PEKKIYAK ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET
ASIM ALIEV SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET
ZALKAR ZOOTBEKOV KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
GULUM BOLSUNBEKOVA GİRESUN ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
RUSHAN ORAZOV YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALYMBEK BOLOTBEKOV MERSİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KUMSAL GÜNEŞ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER

Share This: