Erken Yaşta Dil Eğitimi

Erken yaşta dil eğitimi için ilkokul İngilizce kursu ile çocuklarınız küçük yaşta sağlam temeller atsın!

Çocuklarımızın İngilizce öğrenmesi için temelin sıkı tutulması gerektiğini düşünen ve buna inanan velilerimiz için 3. sınıf belki biraz geç olsa da doğru bir zamanlama demek mümkün. İnternette erken yaşta dil eğitimi konusunu araştırmışsınızdır. İşin uzmanları da bunun daha erkek hatta anne karnında olduğunu söyleyenler bile var. Koleje çocuğunu yollayamayan ama kolej İngilizcesi düzeyinde çocuğunun eğitim almasını isteyen velilerimize 4 yaştan itibaren eğitim vermekteyiz. Daha erken yaşta eğitimlerimiz ise anne-baba seminerleriyle haftalık 1 saat şeklinde ebeveynlere yol gösterme amaçlı olmaktadır.

Çocukların Dil Eğitimi

Kolej İngilizce kursu

Dil eğitimi, özel okullarda anaokulunda başlayıp ilerleyen dönemlerde İngilizce dışında Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Çince gibi eğitimlerle beraber verilmektedir.

Sizlerin şu soru aklınıza takıldı mı: ‘’Çocuğa okulda öğretilenler neden yetersiz? ‘’? Avrupa başta olmak üzere gelişmiş ve gelişmekte olan çoğu dünya ülkesi 2. hatta 3. dil eğitimi vermek için 10 yaşın en ideal yaş olduğunu tespit etmiş ve eğitim müfredatlarına bu şekilde koymuşlardır. Tabi imkanlar doğrultusunda çok daha erken yaşta anadille doğru orantılı başka bir dil öğrenimi sağlamak ayrı, nitekim bizim bahsettiğimiz öğrenim tamamen resmi ve akademik tarza olup hayatının tamamında kullanabileceği düzeydedir.

İlkokul 3. Sınıf için İngilizce

’Yabancı bir dil bilmek ya da öğrenimi neden önemli?’ gibi cevapları artık aleni bir biçimde her kesim insan tarafından kavranmış bilinen konulara değinmeye gerek yok, sanırım. İlkokul 3. Sınıf için İngilizce öğrenmek için geç değildir.

İlköğretim İngilizce kursu veren Ethica Language School drama performans sınıflarında eğlenerek İngilizce öğreten sistemiyle çocuklarımızın özgüven kazanarak dinleme-okuma-yazma ve konuşma becerilerini geliştirerek İngilizce konuşmalarını sağlamaktadır.

One thought on “3. Sınıflar için İngilizce Kursu”

  1. Sınıflarınızı gördüm çok tatlı, drama ile İngilizce öğretmek drama performans sınıfları hazırlamak çok akıllıca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir