Akademik dil sınavlarına hazırlık programları yabancı dil sınavlarına hazırlık eğitimleridir. Bu programlarda Türkiye’ de yapılan Türkiye’ de geçerli dil sınavları YDS, YÖKDİL ve hazırlık atlama kursları ile uluslar arası geçerli akademik dil sınavları TOEFL, IELTS, TOEIC, PAE, PTE, GMAT, GRE, SAT hazırlık eğitimleri verilmektedir.

Akademik Dil Sınavlarına Hazırlık Gruplarımız:

  • 1-3 kişilik özel gruplar
  • 10-12 kişilik genel gruplar

şeklinde yapılır.

ingilizce hazırlık atlamaEğitmenlerimiz

Akademik dil sınavlarına hazırlık eğitimlerimize giren tüm öğretmenlerimiz alanlarında uzman eğitmenlerdir. YDS, YÖKDİL kurslarımıza giren öğretmenlerimiz akademik anlamda tam donanımlıdır. Bu alanlarda uzun yıllar emek vermiş, eserleri olan kişilerdir.

IELTS, TOEFL, TOEIC, PTE gibi uluslararası geçerliliği olan dil sınavlarına hazırlık programlarında genellikle yabancı uyruklu özellikle Amerikalı eğitmenlerle çalışmaktayız. Eğitmenlerimiz alanlarında uzman ve anadilleri İngilizcedir.

SAT, GMAT, GRE eğitimlerimize de özellikle dil kısmına yabancı uyruklu  eğitmenler girmektedir. Matematik ve diğer alanlarla ilgili kısımlara İngilizce bilen ve alanlarında uzman eğitmenler girmektedir.

Hazırlık atlama eğitimlerimize de alanlarında uzman eğitmenlerimiz girmektedir.

TOEFL HAZIRLIK KURSU ANKARA

Başarımız

Akademik dil sınavlarında başarımız yüksektir. Bunun en büyük nedeni öğrencilerimiz bizlere güvenmesi, eğitmenlerimizin yönlendirmelerine harfiyen uymalarıdır. Kişiye özel çalışma programları ve bu alanda uzman öğretmenlerle başarı kaçınılmazdır.

English Course in Ankara

Ankara, Türkiye’nin başkentidir. Şehrin büyük bir insan nüfusu var. Birçok üniversite, şirket firması ve diğer tesisler İngilizce öğrenmeye ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle birçok insan Ankara’da nitelikli bir İngilizce kursu aramaktadır .

Aradıktan sonra İngilizce kursunu seçebilirsiniz .   Uzmanlık, öğretmen ve öğretim merkezlerinin niteliği kararlar üzerinde çok etkili olabilir. Birçok öğrenci, kurs verimliliğine güvenmek ister. Bu şekilde, öğrenciler amaçlarını alabilirler.

Araştırmaya göre ülkemizde ingilizce kursu Ankara öğrencilere büyük gelişme şansı veriyor. Ayrıca her türlü bütçeye uygun.

İngilizce Kursu Özellikleri

Eğer İngilizce yeterlilik seviyenizi arttırmanız gerekirse, doğru olanı seçmelisiniz. İngilizce kursu Ankara beklentilerinize uyacak.

Eğer İngilizce kursu Ankara dilini öğrenmek istiyorsanız , o yazı kurallarını okumanız gerekir.

  • İlköğretim kursu, ileri seviyeye kadar devam eden öğrenciler için başlangıç ​​seviyesinde,
  • İngilizce kursu Ankara sınıfların iki farklı türde oluşur,
  • Business Class’ta, öğrenci en fazla 1-3 olabilir ve 60 saat süren dersler,
  • Ekonomi Sınıfında öğrenci, 96 saat süren maksimum 10-12 ders alabilir,
  • Öğrenciler YDS, YOKDIL, TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlanmaktadır.

İngilizce Kursu Hakkında

Ankara’da İngilizce kursu hakkında web sitesinden bilgi alabilirsiniz . Öğrenciler özel sınıfları veya diğer sınıfları seçebilirler. Bu sayede fiyatlar içeriğe göre farklılık göstermektedir.

In İngilizce kursu Ankara öğrenciler uzman öğretmenlerden yoğun dersleri alabilirler. Ana dil konuşanlar aynı zamanda öğrencilere telaffuzu nasıl düzelteceklerini öğretmekten de sorumludur.

Ankara’da İngilizce kursu aldıktan sonra öğrenciler her türlü sınava hazır hale gelir ve öğrencilerin güvenini kazanma şansına sahip olabilir. Harika öğrenme araçları, uzman öğretmenler çok faydalı olacaktır. Ayrıca her öğrencinin bir danışman öğretmeni vardır. Bu öğretmen, İngilizce konusunda yardıma ihtiyacı olan öğrencilere bakıyor.