İngilizce öğrenmek bir çaba ve motivasyonu gerektirdiği kadar iyi ellerden alınan eğitim sizlerin dil öğrenmesini daha da kolaylaştıracaktır. Kurs seçiminde yanlış yapılan bir tercih hem zaman hem de para kaybı anlamına gelmektedir.

ANKARA’DA İLK İNGİLİZCE EĞİTİM VEREN KURUM

Başkent Ankara’da dil eğitimi ve özellikle de İngilizce eğitimi veren pek çok kurs ve eğitim kurumu bulunmaktadır. Ankara’da İngilizce kursları yıllar önce  profesyonel anlamda TED Eğitim Kurumları bünyesinde neşet etmiştir. Daha sonra da bu dershaneler ve diğer eğitim kurumları sayesinde dallanıp budaklanmıştır.

Ankara’da İngilizce kursları son zamanlarda büyük rağbet görmektedir. Bir memur kenti olması, şehrin bünyesinde kaliteli eğitim veren pek çok üniversitenin olması, dünyada pek çok saygın firmanın  Ankara’da şubesinin bulunması, hazırlık eğitimi isteyen bölümlerin olması Ankara’da İngilizce kurslarına ilginin sürekli olmasına neden olmaktadır.

Ankara’da İngilizce kursları, daha çok kentin merkezi sayılan Kızılay semti etrafında yer almaktadır. Bu semtte köklü eğitim kurumları olduğu gibi sadece tabelası olan ve verdiği eğitimin kalitesi son derece düşük olan kurslar da vardır. Para tuzağı olan bu kurumlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Ankara’da yıllardan beri İngilizce denilince akla gelen eğitim kurumlarından olan Ethica Language School’da yaşayarak  ve zevk alarak İngilizce öğreneceksiniz. Ankara’da İngilizce kursları arasında saygın bir yere sahip olan Ethica Language School sahip olduğu 8 yıllık deneyimini sizlerle paylaşarak sizleri amacınıza giden yolda desteklemek istemektedir.

ÇOCUKLAR DİLİ ERKEN YAŞTA ÖĞRENMEYE DAHA YATKINDIR

Ethica Language Scool’da çocuklar için de uygun İngilizce programları bulunmaktadır. Kurslarımızın yapılacağı sınıflar 12 kişilik olup, U şeklinde tasarlanmıştır. Ayrıca çocukların yaparak yaşayarak öğrenmesi için drama alanları ayrılmıştır.Drama ve oyun ile çocokların yaşayarak ve hissederek İngilizce öğrenmesi daha kolaydır. Bunun bilincinde olduğumuz için özel olarak tasarladığımız İngilizce drama sınıfları ile oldukça iddialıyız. Ankara’da İngilizce kurs denilince akla gelen ilk kurumlardan olan Ethica Language Scgool ile siz de ayrıcalığı hissedeceksiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir