İngilizce Kursu Fiyatları!

Uluslar arası bir dil öğrenmek için yapmanız gereken en kolay yöntemlerden biri, bir İngilizce kursuna yazılmak. Ama yabancı dil öğrenmek isteyen birçok insanın, günümüz şartları doğrultusunda, aklına gelen ilk soru maalesef İngilizce kursu fiyatları oluyor. Bu konuda kurslar sizlere birçok fiyat seçenekleri sunabiliyorlar. Birçok hizmet sektöründe olduğu gibi dil kursları da sizlere ödeme kolaylıkları, taksitlendirme, kredi kartı gibi seçenekler sunarak istediğiniz hizmeti bütçenizi sarsmadan alabilmeniz için elinden geleni yapıyor. Bu konuda sizin dikkat etmeniz gereken konu nedir? Verdiğiniz paranın karşılığı olan eğitimi alabilecek misiniz? Piyasa şartlarına göre ucuz olan kurslar, sizin istediğiniz düzeyde İngilizce öğrenmenizi sağlayacak mı?

Fiyat Eşittir Kaçıncı Seviye?

Sıfırdan başlayarak İngilizce öğrenmeye karar verdiğiniz zaman, İngilizcenin 5 ana seviyesi vardır. Bunlar sırasıyla;
  • Beginner
  • Elemantary
  • Intermediate
  • Advance
  • Professional

Kursa başladığınız ve gelmek istediğiniz seviyeye göre İngilizce kursu fiyatları farklılık gösterecektir. İlerlemek istediğiniz seviye arttıkça, doğal olarak fiyatlarda yukarı doğru değişecektir. Verdiğiniz paranın karşılığında alacağınız doğru hizmetten kastımız tam olarak budur. Sizden talep edilen yüksek ücretlere karşılık, düşük seviyelerde eğitimizi tamamlatan kurslara dikkat etmelisiniz. Ya da tam tersi olabilir. Size, piyasa şartlarına göre düşük ücret talep edip, yüksek seviyelerde eğitim vereceğini vadeden kurslar da karşınıza çıkabilir. Dikkat etmeniz gereken tek şey ödediğiniz ücretin karşılığı olan eğitimi alıp alamayacağınız olmalı.

Sizlere birebir eğitimler de sunuyoruz!

Biz kendi kursumuzda, İngilizce öğrenmek için bize gelen arkadaşlarımızın istedikleri eğitimi alabilmeleri için İngilizce kursu fiyatları konusunda, İngilizce öğrenme seviyeleri yanı sıra sınıf içi eğitim düzenini de dikkate alıyoruz. Bunun için de siz değerli öğrencilerimize “economy class” ve “business class” olarak iki adet sınıf tipi sunuyoruz. Bu iki sınıf tipi arasındaki fark ise sadece öğrenci sayıları oluyor. Eğitimlerimiz tamamen aynı olup iki tip sınıf içinde değişmiyor. Fiyat olarak daha uygun olan economy class sınıfını tercih eden öğrencilerimiz 10-12 kişilik sınıflarda eğitimlerini sürdürürken, business class sınıflarımız için bu sayı 1-3 kişilik sınıflar olarak değişiyor. Bu da daha doğrudan ve birebir eğitim almanızı sağlıyor. Doğal olarak bu konu da kurs fiyatlarına yansıyor. Ama verdiğiniz paranın karşılığı olan eğitimi alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir