Bebeklerde Dil Eğitimi

Bebeklere nasıl  İngilizce öğreteceğiz? Çocuklarda yabancı dil öğrenim yaşı kaçtır? Bu soruların cevabını merak ediyorsanız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. Ethica Kids English‘ da okul öncesi çocuklar için English Gate seviyemiz uygundur.  3-7 yaş arası öğrencileri kapsar. İngilizceye ilk adımdır. Dersler drama eşliğinde oyunlarla kavratılır. Dersler alanında uzman ve drama eğitimi almış bir Türk bir de anadili İngilizce olan yabancı uyruklu öğretmen eşliğinde işlenmektedir.

Dil Eğitimi İçin En İdeal Yaşlar

Dil Bilimcilerine göre çocuklar duymaya başladıkları andan itibaren dil eğitimine başlanmalıdır. Anne karnında iken İngilizce dinletme, 7 aydan başlanılarak her gün 1 saat İngilizce ile muhatap kılarak çocuğun dile olan yatkınlığı artırılarak eğitimine başlanmalıdır. Çankaya  çocuklar için İngilizce  eğitimi için 3 yaştan başlamaktadır. 2 ile 7 yaşa çocukların İngilizce eğitimi için en ideal zamanlardır. Çift dilli İngilizce eğitimimize 3 yaşınadan başlamaktayız. Ankara çocuklar için İngilizce kursu hakkında bilgi almak için gelen velilerimiz 3 yaşındaki çocukları için erken olduğunu düşünürler. Oysaki  çocuklar için İngilizce kursu eğitimine başlayan 3 yaşındaki çocukta görülen ilerleme anne babayı şaşkına çevirir. Çünkü bu yaşlar bilgi alımına en açık olduğu berrak dönemlerdir. Doğru teknik ve materyaller kullanıldığın çok kısa sürede kalıcı eğitim verilebilir.

Erken Yaşta Dil Öğrenmenin Avantajları

Ülkemizde yabancı dil eğitimine lise veya üniversite bitince başlanırdı. Lise bitince, kazanılan üniversitenin hazırlığını geçebilmek için kursa gidilirdi. Üniversiteyi bitirince de daha iyi iş bulabilmek için İngilizce kurslarının yolu tutulurdu. Günümüzde ise dilin öneminin anlaşılması ve erken yaşta başlanıldığında daha verimli olacağı öğrenildiğinden Ankara çocuklar için İngilizce kursu eğitimlerine önem verilir oldu. Alınan İngilizce eğitimi çocukların zihin faaliyetlerini daha aktif hale getirmektedir. Yeni ve farklı bir dili öğrenmek beyni faal kılmaktadır. Çankaya çocuklar için İngilizce kursu verdiği çift dil eğitimiyle zihinsel aktiviteyi ikiye katlamaktadır. Farklı kültürü öğrenmek çocuklarımızın ufkunu açmaktadır.  çocuklar için İngilizce kursu eğitimleri, dil öğrenmenin çocuklardaki özgüven duygusunu tetiklediğini ispatlamaktadır.

 İngilizce Kursu Çocuk Aktiviteleri

İngilizce eğitiminde yaşlara göre farklı teknik ve yöntemler kullanılmaktadır. Yetişkinlere uygulanan teknik çocuklara uygulanırsa verim alınmaz. Aynı şekilde çocuklara uygulanan yetişkinlere uygulandığında da öğretme gerçekleşmez. Kızılay  çocuklar için İngilizce kursu çocuklara farklı aktiviteler sunarak hayatının her zamanında İngilizce ile iç içe olmasını sağlamaktadır. Ankara çocuklar için İngilizce kursu, çocukların öğrendiklerini pratiğe dökmesi için teknolojisinin faydalarında istifade etmektedir. Çankaya çocuklar için İngilizce kursu eğitmenlerimiz, sosyal medya ortamlarından, telefonla arayarak, videolar göndererek çocukların her an İngilizce ile iç içe olmasını sağlamaktadır. Gönderilen:

  • Şarkılarla
  • Filmlerle
  • Market alışveriş videolarını izlemeleri istenerek çocukların telaffuz yeteneklerini geliştirmesi istenir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir