PAE Kursu

İngilizce, hayatımızın merkezi konumunda bulunmaktadır. İş hayatında, akademik hayatta olmazsa olmazdır. Proficiency in Academic English Exam yani PAE sınavı Bilkent Üniversitesi’nin hazırlık atlama sınavıdır. Ülkemizin önemli üniversitelerinden biri olan Bilkent Üniversitesi’nin eğitim dili İngilizce’dir. Öğrencilerine bir yıllık hazırlık eğitimi vermektedir. Hazırlık okumak isteyen öğrencilerine de hazırlık atlama sınavı için bir hak tanımaktadır.

Sizde hazırlık okuyarak bir yık kaybetmek istemiyorsanız kursumuza gelmelisiniz. Seviyenize göre bir eğitim planı oluşturularak sınava hazırlanmanıza yardımcı olmaktayız. Alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşan eğitim kadromuz ile PAE sınavında başarılı olabilirsiniz.  Kursumuz kaliteli ve güvenilir eğitimin adresi konumunda yer almaktadır. Yabancı dil eğitiminde sahip olduğumuz tecrübeyi PAE kursumuzda çok net bir şekilde görebilirsiniz.

Teknolojik ve Kaliteli PAE Kursu Eğitimi

Dil; konuşma, yazma, dinlenme ve dinleme olmak üzere dört beceriden oluşmaktadır. PAE sınavında da bu dört beceri de test edilmektedir ve iki aşama halinde yapılmaktadır.  Birinci aşamada 200 tane çoktan seçmeli sorulmaktadır. Gramer bilgisi, kelime bilgisi, dinleme ve okuma soruları yer almaktadır. Bu aşama da başarılı olan öğrenciler ikinci aşamaya geçmektedir Burada yazma ve konuşma becerileri test edilmektedir.

PAE kursumuz süresince bu dört beceri de eğitim planımız içinde yer almaktadır. Konuşmadan okuduğunu anlamaya kadar her bir test bölümünde titizlik ile incelenmekte ve sizlere yansıtılmaktadır. Kursumuz gerekli olan teknolojik alt yapıya sahiptir. Kaliteli eğitimizi ile teknolojinin birleşmesi ile öğrenmek daha kolay ve etkili olmaktadır. Aynı zamanda gelişen teknoloji de yakından takip edilerek eğitimlerinize adapte edilmektedir.

Neden PAE Kursu?

PAE kursumuzun en dikkat çeken özeliklerimizden biri ise öğretmenlerimizin ana dillerinin İngilizce olmasıdır. Böylelikle öğrenilen her şey aynı zamanda uygulamaya dökülebilmektedir. Kursumuz ile sadece hazırlık atlama sınavını geçmiş olmazsınız. Aynı zamanda İngilizce seviyenizi yükseltebilirsiniz ve üniversiteye başlamadan önce hazırlık yapmış olursunuz. Üniversiteler akademik eğitim veren kurumlardır. Dolayısıyla akademik İngilizce ve günlük hayatta kullanılan İngilizce arasında farklılıklar bulunmaktadır. PAE kursumuzda akademik düzeyde bir dil eğitimi vermektedir. Sınavı geçtikten sonra derslere girmeye başladığınızda daha kısa sürede uyum sağlamış olmaktasınız.

PAE kursu için bizi arayın:

+90 312 433 82 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir