Butik  anlayışıyla hizmet veren butik İngilizce kursu 1 ya da 3 kişilik sınıflarda hizmet vermektedir. Eğitim anlayışımızı az öğrenci yoğun ilgi şeklinde özetlemek mümkündür. İngilizce kurslarımızda Cambridge University Press’ in ”New Interchange Intro” serisi kullanılmaktadır. İngilizce kurs saatlerini kursiyerlerimiz kendilerine göre planlamaktadır. Derslerimiz çoğunlukla birebir özel ders şeklinde bir Türk bir de yabancı öğretmenle işlenmektedir. Kursiyerlerimiz kendi grubunu oluşturduğu takdirde  %20 indirim tüm grup öğrencilerine uygulanır. Grup oluşturamazsanız dersler birebir verilir. Neden grubu siz kuruyorsunuz? Başkasıyla saatleriniz seviyeniz uyuşmayacaktır.

”8 ayda İngilizce” sloganıyla yola çıkan Ethica Dil Okulları isterseniz eğitiminizi İngiltere’ de tamamlama fırsatı da sunmaktadır.  Sizleri Ankara‘ daysanız butik İngilizce kursumuza davet ediyoruz. Bizimle görüşmeden karar vermeyin.

 İngilizce Kursu ile Saygınlığa Adım Atın

Diplomasi ve iş dünyası uluslararası platformda İngilizceyi kullanmaktadır. Dünyada yaşayan büyük bir çoğunluk İngilizce konuştuğu için çok uluslu şirketlerle iletişim kurabilmek İngilizceyle mümkün olmaktadır.  Butik İngilizce kursu bunun farkında olarak kursiyerlerine eğitim vermektedir.  Dünya Bankası, NATO, Birleşmiş Milletler de hep İngilizce konuşulur. Dünyada saygınlık kazanabilmek için İngilizce ile başlangıç yapılmalıdır. Yaşadığımız çağ teknoloji çağıdır. Teknolojik cihazları kullanmak için bile İngilizce öğrenmek gerekiyor.  İngilizce kursları genel sınıflarında interneti ve günümüz teknolojilerini kullanmak için gerekli İngilizce öğrenilmektedir. Günümüzce internetin faydalarından yararlanmayan yok gibidir.  İngilizce kursu hayatımızı kolaylaştıran interneti kullanmanıza İngilizce öğreterek yardımcı olmaktadır. İnternet sitelerinin yarısının İngilizce olduğunu da unutmamak lazımdır.

Çok Gezen Bilir

Atalarımız çok okuyan değil çok gezen bilir demişler. Ülkemizin harika köşelerinden başlayarak gezilmelidir. Çok bilmek için dünyanın tarihi ve turistik noktalarını gezmek gerekir. Dünya turuna çıkmadan önce Ankara Butik İngilizce kursu eğitimleri alınmalıdır. Dünyadaki 54 ülkenin ana dili İngilizcedir. Bunun yanına anadili olmayıp İngilizcenin tanındığı diller de eklenince sayı oldukça kabarmaktadır. Her gidilen ülkede tercüman tutmak veya tercümanınızı yanınızda götürmek çok ciddi bir masraftır.  Ankara Genel İngilizce kursu tercümanınızı yanınızda çok daha uygun fiyatlarla götürmenizi sağlamaktadır.  İngilizce kursu eğitimlerini alarak tercümanınız kendiniz olacaksınız. Seyahat edenler evde oturanlara göre çok daha üreticidir. Dünyanın farklı noktalarında gördükleriniz üretim gücünüzü artıracaktır. Tabi bu durum dünya turunuzu bitirdikten sonra size iş olanakları olarak dönebilir.

 İngilizce Kursu Hakkında

Ethica Language School ve Etika Eğitim markalarıyla hizmet veren  Genel İngilizce Kursu yabancı dil adına çok çeşitli eğitim yapmaktadır.  Genel İngilizce kursu:

  • 6 seviyede Genel İngilizce Eğitimi
  • DGS, YÖS, KPSS ve ALES gibi Akademik Dil Sınavlarına Hazırlık eğitimleri
  • SAT, YÖS, ALES, GRE, GMAT gibi sınavlar için kursiyerlerine danışmanlık hizmetleri vermektedir.

2011 yılından günümüze kadar hizmet veren Butik İngilizce kursumuz eğitimlerinde kendi yöntem ve tekniklerini kullanmaktadır. Kursları için içeriklerini kendi üreten kursumuz, Kişisel Gelişim ve Kariyer Eğitimi için kursiyerlerimizin ihtiyacı olan eğitimleri vermektedir. Özel okullara, özel anaokullarına, yurt dışından gelen ve yurt içinde yabancı dil eğitimi almak isteyenler modern tekniklerle çok kısa sürede ve kalıcı İngilizce öğrenmeyi sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir