İngilizce hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Çocukların dil eğitimine küçük yaşta başlamanın faydasını daha önceki yazılarımızla belirtmiştik. 3-14 yaş arası çocuklara yönelik  eğitimlerimizde çocukların eğlenerek İngilizce öğrenmesi için birçok etkinlik yapılmaktadır. Derslerde çeşitli kostümler giyen öğrencilerimiz utangaçlıkları bir kenara bırakır ve İngilizce konuşulur.

Dinleme, konuşma, yazma ve anlama becerileri gelişen çocuklarımız sosyal ortamlar içerisinde kendilerini rahatlıkla ifade edebilir. Özgüven sıkıntısı yaşamaz.

Ethica Language School, çocuklar için İngilizce kursları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sizler kahve içmeye bekliyoruz.

Çocuklar İçin İngilizce Kursuyla Becerileriniz Geliştirin

Dünya çapında en çok konuşulan diller arasında bulunan İngilizce, ülkemizde de iş, okul ve sosyal hayatımızda oldukça etkindir. İngilizce eğitimi belli seviyelerde olamayan kişinin uluslar arası ticaret yapan firmada yükselmesi nerdeyse imkansızdır. Çünkü uluslar arası anlaşma dili İngilizcedir. Okullarda aldığı eğitimin yetersiz olduğunu düşünenler Çocuk İngilizce kursu yolunu tutmaktadır. Kursumuzla, seviyelerinin yükseltilip başarı elde edecekleri bir İngilizce e6 yaş çocuklar için ingilizce kursuğitimi alacaklardır. Çocuklar için İngilizce kursu eğitimimizle öğrencilerimizin dört temel becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktayız. Yabancı dilin olmazsa olmaz dört becerisi;

  • Konuşma
  • Dinleme
  • Yazma
  • Okuma yetilerini geliştirecek pratik ve hızlı eğitim vermekteyiz.

Dil eğitiminde klasik yöntemlerin yerine modern teknikleri kullanan Erken Yaşta İngilizce kursu eğitimiyle net ve akıcı konuşabilmeyi sağlamaktadır.

Bilişsel Akademi Ankara İngilizce Kursuyla Pratik Konuşabilir miyim?

Dünya seyahatine çıkmayı düşünenler veya çeşitli nedenlerle yurt dışına sıklıkla çıkanlar için İngilizceyi anlayabilmek ve konuşmak çok önemlidir. Çocuk İngilizce kursu eğitimlerimiz öğrenmek için gelenlerin ilk soruları arasında; kursun bitiminde İngilizceyi pratik bir şekilde konuşabilecek miyim? Yabancı dil eğitimini nerden ve nasıl aldığınız öğrenme sürenizi ve pratikliğinizi etkiler. Çocuklar için İngilizce kursu alanında uzman yerli ve yabancı öğretmen kadrosu ile eğitim vermektedir. Yabancı dili öğrenmenin en pratik yolu dilin ana vatanına gitmektir. Yurt dışına gidemeyenlerin İngilizce öğrenmek için en ideal yeri Ankara Çankaya Bilişsel Akademi İngilizce kursu eğitimlerimizdir. Çünkü kursumuzda bulunan ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizle pratik yapabilme ve kendinizi dilin anavatanında gibi hissetmeniz mümkündür.

Modern Teknikler ve İlkokul İngilizce Kursu

Günümüzde İngilizce öğrenmek için çok çeşitli yollar vardır. İnternet üzerinden ücretsiz eğitimler bile verilmektedir. Dil eğitiminde ülkemizde yıllarca ezbere dayalı klasik yöntem kullanıldı. Bu yöntemde öğrenciye gramer konuları verilip üzerine kelime ezberletilerek eğitim yapılırdı. Tabi yöntemle öğrenilen İngilizce kısa sürede unutulurdu. Çocuklar için İngilizce kursları ise klasik yöntem yerine modern teknikleri kullanmaktadır. Çocuk İngilizce kursları eğitimlerimizde;

  • Eğitimlerimizi dijital ürünler kullanarak animasyonel sistem ve akıllı tahta gibi elektronik cihazlar kullanılmaktadır.
  • İngilizce eğitimde kaynak ve müfredat programı önemlidir. Bundan dolayı çocuklar için İngilizce eğitimi, dünyada tercih edilen kaynakları ve programları kullanmaktadır.
  • Daha iyi eğitim alabilmek için sınıf kontenjanlarımız az tutulmaktadır.
  • Eğitimlerimiz yabancı dil eğitimi konusunda tecrübeli ve sertifikalı öğretmenler tarafından verilmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir