Kids English

Yabancı dil eğitimi ile ilgili yüzlerce makale okuyabilirsiniz ama şunu bilmelisiniz ki sonunda konuşamadığınız her eğitim aslında bir fiyaskodur.

Ethica Language School olarak ‘Çocuklar İçin İngilizce’  konusunda aranan tek isim olmamız tesadüf değildir. Drama tekniği ile eğitim yapan kurumumuz ‘Role Play’  (yaşamdan roller üstlenerek öğrenme) nin  sınıf ortamında ki büyüsünün farkındadır. Eğitmenin rolünün farkında olduğumuz için şunu da belirtmek isteriz; tüm eğitmenlerimiz drama eğitimi almıştır. Kurumumuzu gezdiğinizde İngilizce sınıflarımızda drama alanlarını da göreceksiniz.

Bizim dil eğitimi sınıflarımızda can sıkıntısı söz konusu bile olmamaktadır. Çocuklarınızı Dünya Vatandaşı! yapmak ve kendimize olan güvenimizi kanıtlamak için sizleri bekliyoruz. Güzel dostlukların tek adresi ‘Güven’ dir.  Ethica Language School a güvenebilirsiniz.

Çocuklar İçin İngilizce Öğrenmenin En Kolay Yolu

Yabancı dil öğreniminin en önemli hususlarından biri erken yaşta daha kolay ve kalıcı olmasıdır. Yabancı dil öğrenimi başlamak için en doğru dönemin okul öncesidir. 2-7 yaş aralığında dil eğitimine başladığında daha başarılı olunduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Emek çocuklar için İngilizce kursu ile kurumumuzda çocuklarınızın erken yaşta dil öğrenmeleri çok kolay. Kurumumuz bünyesinde çift yabancı dil eğitimi yapılmaktadır. İngilizce kursu ile birlikte seçilen bir başka yabancı dil kursu verilmektedir.

 Emek çocuklar için İngilizce kursu, yaş seviyelerine göre ikinci yabancı dil seçenekleri;

*3-6 yaş için 3 saat İngilizce, 1 saat Almanca

*7-14 yaş için 3 saat İngilizce, 1 saat Almanca veya Rusça

*14-18 yaş için 3 saat İngilizce, 1 saat Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca veya Japonca.

Kurumumuzda yabancı dil kursları haftada 1 gün toplam 4 saat olarak verilmektedir. Emek Çocuklar için İngilizce kursu ile çocuklarınıza iyi bir gelecek hazırlamak için yola çıkmanın tam zamanı.

Çocuklar Neden İngilizce Öğrenmeli?

Bilindiği gibi çağımızda yabancı dil çok önemlidir. Artık bir yabancı dilde yeterli değil. İkinci, üçüncü dili olanlar bir adım öne geçmekteler. Bilimsel olarak kanıtlanmıştır ki yabancı dil öğreniminde erken yaşlar ileri yaşlara göre oldukça avantajlıdır. Emek çocuklar için İngilizce kursu ile çocuklarınızın bir adım öne geçmesini istemez misiniz?

Çocukların yaş aralıklarına göre çocuklar için İngilizce kursu dil eğitimleri farklı yöntemler ile olmaktadır. Okul öncesi dönemde farklı materyaller ile ve eğlence ile iç içe bir yabancı dil eğitimi, öğrenmeyi daha kalıcı ve kolay hale getirmektedir.

İlkokuldan başlayarak İngilizce eğitimi verilse de bazı yetersizliklerden dolayı istenilen başarı ele edilememektedir. Çankaya çocuklar için İngilizce kursu ile istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İçin İngilizce Eğitiminde Basamaklar

Kurumumuzda Emek çocuklar için İngilizce kursu;

*3-6 yaş English Gate

*7-14 yaş Kid Gate

*14-18 yaş Teen Gate basamaklarında verilmektedir. Kızılay çocuklar için İngilizce kursu 10-12 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Her basamak farklı seviyelerden oluşur. Her basamakta tüm seviyeler tamamlanınca diğer basamağa geçilir.

Kurumumuzda tüm basamaklarda en iyi öğrenme modelleri ile yabancı dil eğitimi verilir. Ankara çocuklar için İngilizce kursu, onun geleceği için en yatırımdır.

Bir Cevap Yazın