FRANSIZCA KURSLARI

Avrupa’nın hiç kuşkusuz en aşk dolu dillerinden birisi olan Fransızca, hem öğrenim açısından hem de konuşma süreci bakımından adeta bir şiir özelliği taşımaktadır. Özellikle de, yumuşak ve kulağa bir müzik kadar naif dokunan Fransızcayı öğrenme süreci, sanıldığının aksine aslında çok da uzun sürmemektedir. Dil yapısı itibariyle her ne kadar farklı niteliklere sahip olsa da, enteresan kuralları bulunsa da Fransızca, öğrenilmesi gereken en özel dillerden de birisi olacaktır.

Aşk Dili Olan Fransızcayı Dil Kurslarımız İle Öğrenmenin Ayrıcalığını Keşfedin

Fransızca dil eğitimi
Fransızca Kursu Ankara

Aşk dili olarak da tanımlanan Fransızca, birçok ülke bakımından da sömürge kaynaklı kullanıldığı için, aslında en önemli diller arasında da varlığını yüzyıllardır korumayı sürdürmektedir. Çeşitli aktiviteler, etkinlikler ve dolayısıyla da pratikler yapılarak öğrenilebilen her dil gibi, Fransızca da bu anlamda eğlenceli bir öğrenim süreci geçirmeyi hak eden dillerden birisidir. Bizler de dil kurslarımız ile bu özel ve kulağa bir şarkı gibi gelen Fransızca dilinin, isteyen herkes tarafından olabilecek en kısa sürede öğrenilmesini istiyoruz.

Fransızca dilini öğrenmek için de, çeşitli pratikler uygulayarak, dili öğrenmek isteyen kişinin öğrenme sürecini hızlandırmış oluyoruz. Bu sürecin hızlanması, beraberinde aslında şevki ve hırsı da getiriyor. Çünkü Fransızca, yumuşak ve konuşulduğunda adeta dinlenilesi bir dil olma özelliğine sahip olduğu için, pratik yapılma sürecinde dili konuşan herkesin daha da hırslanmasına ve bir an önce dili öğrenmesine de ciddi anlamda etki sağlayabiliyor.

Fransa’da Fransızca Konuşmaya Ne Dersiniz?

Bir yandan da, dünyayı gezmek isteyen hemen herkesin hayallerini süsleyen Fransa şehirleri ve başta Paris, birçok kişinin de aynı zamanda Fransızca öğrenmesinin esas sebebi olabiliyor. Bunda etkili olan diğer unsurlardan birisi de, ülkenin dili konusunda hassas olabilmesi söylenebilir. Çünkü eğer ki Fransa’ya gidip de Fransızca konuşmak yerine başka bir dilde soru sorarsanız, size verilen cevaplar Fransızca olacaktır. Bunun için de hem şehrin tadını çıkarmak hem de buradaki insanlarla anlaşabilmek adına Fransızca öğrenmek için bizlere gelebilir, kurslarımızdan önemli ölçüde fayda sağlayabilir, hem kendinize, hem sosyal yaşamınıza hem de kariyerinize bir dil öğrenerek ciddi katkılarda bulunabilirsiniz.

Bilişsel Akademi Fransızca Kursu

Bilişsel Akademi Fransızca Kursu yaşayarak ve konuşarak etkin yabancı dil eğitiminin iddialı adresidir. Kurslarımızda gramer kaygısı taşımadan konuşabildiğinizi ve zihninize kaydettiğiniz gramer bilgilerini kullandığınızı göreceksiniz. Fransızca eğitimlerimizde kursiyerlerimize iki seçenek sunmaktayız:

 1. Hafta içi ve hafta sonu 12 kişilik gruplarda Fransızca.
 2. Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içerisinde size uygun saatlerde ve sizin belirleyeceğiniz yoğunlukta Fransızca.

Fransızca kurslarımız altı seviyeden oluşmaktadır.

Fransızca Kursu Toplam Ders Saati: 576

 

 

Fransızca Kurs Süreleri


 

SEVİYELER NORMAL PROGRAM
 C1-C2 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
A1 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
 A2 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
  B1 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
 B2 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
 B2 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 12 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 96 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR

 


Fransızca Kursları

 • Sınıflarımız 8-12 kişiden oluşur.
 • Grup indirimimiz %20′ dir.  ( Grup indiriminden faydalanmak için en az 3 kişi olmak gerekmektedir.)
 • Seviyeniz belirlendikten sonra size özel öğrenme yolları denenir. Size özel metotlarla eğitim planlamanız amacınıza göre planlanır.
 • Danışman öğretmen atanır.
 • Haftalık ders saatini, günlerini ve zamanını siz belirlersiniz!
  Haftalık ders saati speaking hariç 8 saattir.
 • Drama tekniğine uygun sınıflarda dersler işlenir.
 • Sınıflarımız öğrenciyi sınıf ortamında aktif hale getirmek için dil eğitimini görsel ve işitsel olarak desteklemek amaçlı son teknoloji donanıma sahiptir.
 • Öğrencinin öğrenim sürecine bireysel katılımını ve kendi öz değerlendirmesini  sağlamak amaçlı online destek ve online sınavlar sunulur.
 • Kendi alanlarında uzman ve eğitimde ‘öz güveni gelişmiş bireyler’ yetiştirmeyi hedef edinmiş İngilizce seviyesi ileri düzeyde Türk ve  anadili Fransızca olan öğretmenlerimiz ile dersleriniz yapılır.
 • Her hafta konuşma dersleri dışında sizleri Fransızcaya maruz bırakmak için kursiyer:

 

Her hafta telefonla Fransızca öğretmenlerimiz  tarafından aranır. Telefon aracılığıyla Fransızca konuşulur. Amaç; Fransızca anlama  konuşma becerilerinizin gelişmesi, öz güven kazanmanız. Ayrıca; Fransızca öğretmenlerimizle her hafta online ya da yüze yüze konuşma saatleri yapılır.

Her seviyede en az iki kez ders planlaması kurum dışında planlanır. Ders mekanı bir kafe, lokanta, tren istasyonu ya da alışveriş merkezi olabilir. Amaç, Fransızcayı yaşayarak öğrenmeniz.

Eğitimlerimizde konuşma, dinleme, anlama, okuma, yazma ve dil bilgisi yetenekleriniz gelişir. Dil bilgisi odaklı ders planlaması yapılmamaktadır.

 

VİP FRANSIZCA EĞİTİM SEVİYELERİ VE SAATLERİ


Vip Fransızca kurslarımız altı seviyeden oluşmaktadır.

Fransızca Kursu Toplam Ders Saati: 360

 

Vip Fransızca Kurs Süreleri


 

SEVİYELER NORMAL PROGRAM
C1-C2 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 1-3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
A1 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 1-3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
 A2 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 1-3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
B1 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 1-3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
B2 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 1-3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR
B2 Fransızca Dil Kursu Programlarımız 1-3 kişi olarak planlanır. Her bir kur asgari 60 saat olarak planlanmış olup konuşma dersleri, telefonla konuşma pratikleri, online yüz yüze dersler bu saatte dahil edilmemiştir. HEMEN BAŞVUR

 


 


 

Alanlarında uzman tercümanlarımız  tarafından ticaret, hukuk, sağlık, teknik, bilişim ve web ile ilgili her türlü tercüme işiniz hızlı ve ekonomik bir şekilde tercüme edilir. Fransızca tercümeleriniz için bilimle telefon ya da online iletişime geçebilirsiniz. Tercümanlarımız noter onaylıdır.

Hizmetlerimiz:

Simultane Tercüme

Konuşma yapıldığı anda konuşmanın özünün dinleyene aktarıldığı tercümeye simultane tercüme denir. Tercüman konuşmayı dinleyip mikrofonla dinleyiciye aktarır. Dinleyicilerde kulaklıklarla kendilerine aktarılan tercümeyi dinler.

Sözlü Tercüme

Alanında uzman ve teknik konulara hakim, farklı alanlarda farklı terminolojik bilgilere sahip tercümanlar tarafından yapılır.

Ardıl Tercüme

Ardıl tercüme esnasında tercümanlar, katılımcılarla beraber toplantı masasında oturur ve herhangi bir teknik donanım kullanmaz. Çevirmen konuşmacının sözlerini dinleyip ardından hedef dile çevirmesi ve karşı tarafa aktarması şeklinde gerçekleşir.

Yazılı Tercüme-Noter Onaylı Tercüme

Alanlarında uzman yeminli tercümanlar tarafından yapılır.
Tez- ödev tercümesi, medikal tercüme, tıbbi tercüme, diploma tercümesi, teknik tercüme, şartname tercümesi, evlenme cüzdanı tercümesi, sunumların tercümesi, doğum belgesi tercümesi, ölüm belgesi tercümesi, maaş bordrosu tercümesi, şirket yazışmalarının tercümesi, vize evrakları tercümesi, otomotiv sektör tercümesi, elektronik tercüme, inşaat tercümeleri, metalurji tercümeleri, gıda sanayi tercümeleri, telekominikasyon tercümeleri, tıbbi cihaz tercümeleri, ekoloji ve çevre tercümeleri, vize işlemleri tercümesi, konsolosluk belgeleri tercümesi, vasiyetname tercümesi, evlat edinme belgesi tercümesi, apostil tercümesi, banka işlemlerinin tercümesi, beyannamaler tercümesi, patent başvuruları tercümesi, toplantı tutanakları, kayıt belgesi tercümesi, katolog tercümesi, hukuki tercüme, ticari tercüme, edebi tercüme, pasaport tercümesi, sözleşme tercümesi, akademik tercüme, diploma tercümesi, boşanma kararı tercümesi, kitap tercümesi, şartname tercümesi, mektup tercümesi, konsolosluk belgeleri tercümesi, uyruk değiştirme belgesi – yeminli, göçmen kimliği yeminli tercüme, prospektüsler tercümesi…  vb tercümeler yapılır.

Bilişsel Akademi Tercüme 

 • Ekonomik ücretlendirme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Hızlı ve en doğru çözümler
 • Belirtilen günde teslim
 • İstenilirse kargoyla evrak teslimi
 • Noter onaylı yeminli tercüman
 • İstediğiniz dilden istediğiniz dillere tercüme