YDS Kursları Ankara

Türkiye’de dil eğitimi ne yazık ki arzu edilen seviyede değildir. Yıllardan beri gerek örgün eğitim kurumlarında gerekse yaygın eğitim kurumlarında genelde dil eğitimi özelde de İngilizce eğitimi veriliyor. Ama söz konusu dil öğrenmek olunca yakınmalar bir türlü bitmek bilmiyor. Etrafımızda sürekli duyuyoruz. İngilizce öğrenemiyorum. İngilizce öğrenmek neden bu kadar zor? Okullarda neden Türkçe öğretilemiyor? Yıllardır eğitim sistemimizin sorgulanması gereken bir yönüdür yabancı dil öğretememek.

İNGİLİZCE GEÇ YAŞLARDA ZOR ÖĞRENİLİR

Uzmanlar dil öğrenimi için çok erken yaşlara işaret ediyor. Bu yaş aralığı için 5-7 yaş arasını uygun görüyorlar.  Türkiye’de ise dil eğitiminin geç yaşlarda önemi kavranıyor ama dil öğrenmek için kritik dönem çoktan kaybedilmiş oluyor. Son zamanlarda yukarıda belirttiğimiz durumun önemi anlaşıldı ve küçük yaşlarda pek çok eğitim kurumu genel İngilizce öğretimi vermeye başladı.

Ülkemizde pek çok eğitim kurumu İngilizce eğitimi konusunda iddialı görünüyor. Bu eğitim kurumları arasında köklü  ve aynı zamanda kendini ispatlamış kurumları tercih etmeniz sizler için daha doğru bir karar olacaktır.

Ethica Language’de genel İngilizce kursları 5 seviyeden oluşmaktadır. Kursiyerler beginner yani başlangıç seviyesinden başlayabilir. Ya da yapılacak sınavda seviyelerini ispat ederek daha üst kurlardan eğitme alınırlar.

TAM ÖĞRENME MODELİ

Kurumuzda tam öğrenme anlayışı ile öğretim esastır. Bir konu,  bir kur tam öğrenilmeden başka bir konu veya kura geçiş yapılamaz.  Kur sonunda yapılacak olan sınavda geçerli puan adaylar bir üst kura ancak başlayabilirler. Ayrıca muhtelif zamanlarda yapacağımız onlıne sınavlar da bilgilerinizi daha sık kontrol etme aşamasına da geleceksiniz.

Ankara’nın dil eğitimi konusunda en köklü eğitim kurumlarından olan Ethica Language School’da adaylar genel İngilizce kursunda alanında uzman eğirmenlerle yol alırlar. Kurumumuzda görev alan eğitmenlerimiz alanlarında kendilerini defalarca ispatlamış kişilerdir.

Şunu unutmayın! Herkes anlatır ama Ethica Language School öğretir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir