Ethica Language School

İngilizce dil eğitimleriyle başlayan kurumumuz çocuklar için İngilizce‘ deki başarısı ile her bireye ikinci bir yabancı dil misyonuyla yola çıkmış; yaşayarak konuşarak öğrenme misyonundan vazgeçmeden eğitimlerine devam etmektedir.
İngilizce kursları dışında başta Almanca olmak üzere birçok dilde eğitim vermekteyiz. Derslerimize bir Türk ve birde yabancı öğretmen girmektedir. Yabancı öğretmenler girdikleri ders ile ilgili olarak pedagojik eğitimlerini tamamlamış aynı zamanda kendi anadiliyle ilgili derslere girmektedir. Türk öğretmenlerimizde de öncelikle drama eğitimi almalarına dikkat etmekteyiz.

ethicalogo
Ethica Language School, öğrencilerinin yaşayarak konuşarak öğrenmesi için ders dışı etkinliklere önem vermektedir. Sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, geziler, sinema vb sanatsal etkinliklerle öğrencilerimizi bir araya getirerek aldıkları dil eğitiminde pratik yapmalarını sağlamaktayız.
Akademik sınavlarda da uzman eğitim kadromuzla YDS başta olmak üzere TOEFL, IELTS, PTE, GMAT, TOEIC,ESOL,ICAO, LYS5, YÖS, SAT, HAZIRLIK ATLAMA kursları vermekteyiz.

YABANCI DİL EĞİTİMİNDE DEĞERLERİMİZ

Konuşabildiğinizi ve zihninize kaydettiğiniz grammeri kullanabildiğinizi göreceksiniz.

  • Drama tekniğine uygun özel olarak tasarlanmış sınıflarda,
  • Öğrenciyi sınıf ortamında aktif hale getirmek, dil eğitimini görsel ve işitsel olarak desteklemek amaçlı son teknoloji donanım ile,
  • Öğrencinin öğrenim sürecine bireysel katılımını ve kendi öz değerlendirmesini sağlamak amaçlı online destek ve online sınavlar ile,
  • Kendi konularında uzman ve eğitimde ‘özgüveni gelişmiş bireyler’ yetiştirmeyi hedef edinmiş kadromuzda

Dünyanın her yerinde artık sizde varsınız.. Siz artık Dünya Vatandaşısınız..