YDS Kursları Ankara

Hızlandırılmış İngilizce kursları dar zaman koşuşturmacası içinde önemli bir eğitim aktivitesidir. Dil eğitimi hem eğitmenler hem de adaylar için sabır ve çaba gerektiren bir uğraştır. Bunun bilincinde olmalıyız. İngilizce her ne kadar diğer dillere göre kolay bir dil olarak görülür. Öğrenmesi belki kolaydır, ama o dili yaşamadıkça öğrenmiş sayılmayız.

HIZLANDIRILMIŞ İNGİLİZCE KURSLARI

İngilizce öğreniminde, zamandan tasarruf düşüncesi artık çok önemlidir. İnsanlar zamanla yarışıyor, zamana ayak uyduramayan artık yaya kalıyor.

İnsanlar eskiden sosyal medyaya zaman ayırma derdinde değillerdi. Ama şimdi sosyal medya zamanımızın bir kısmını alıyor. Böyle olunca da zaman sıkıntısını her alanda yaşıyoruz.

 

Ama şunu da söylemeliyiz. Dil eğitimi zamana yayılmalıdır. Ayrıca bu süre zarfı içinde profesyonel teknikler ile desteklenmesi gerekir. İngilizce kurslarında oldu bittiye getirilen eğitim asla amacına ulaşmaz.

Ethica İngilizce Kursları

Ethica Eğitim kurumlarında yoğun İngilizce kurslarında seviyenize göre eğitim alırsınız. Ethica Language olarak zamanın sizler için ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Hızlandırılmış İngilizce kurslarında yoğun ama etkili bir program ile sizleri sıkmadan eğitim veriyoruz.

Çoğu kurum hızlandırılmış İngilizce kursunu ciddiye almaz. Bu kurlara sıradan eğitmenlerini gönderir.

Ethica Language, İngilizce kurslarında diğer departmanlarda olduğu gibi ciddiyeti elden bırakmaz. Hızlandırılmış İngilizce kurslarımız 1-3 kişilik gruplardan oluşur.  Ders saatlerini kursiyer belirler. Derslerimize bir Türk bir yabancı öğretmen girmektedir. Daha detaylı bilgi için sizleri kurumumuza kahve içmeye bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir