Hızlandırılmış İngilizce Kursu Kızılay Ankara

Dil öğrenmek çaba ister, emek ister, kararlılık ister. Bunlardan birisi eksik olduğunda dil öğrenmek tatlı bir hayalden öteye geçmez.

genel ingilizce kursları ankaraDilbilgisi, bazen pratik olarak İngilizce öğrenmek isteyen adayların önüne çıkan bir duvardır. Zira İngilizcede birbirinden farklı yapılara sahip onlarca gramer yapıları bulunmaktadır. Bunları öğrenmek, birbirinden ayırt etmek için bazen aylarınızı vermeniz gerekebilir. Hızlandırılmış İngilizce kursları bu manada zamanı az olan ama İngilizceye ilgi duyan ve günlük yaşamda İngilizce konuşmak isteyen kişilerin başvurduğu bir adrestir.

Bilişsel Akademi Hızlandırılmış İngilizce Kursları

Hızlandırılmış İngilizce kurslarında genellikle adayın ihtiyacı olan İngilizce kalıpları öğretilir. Gereksiz bilgiler asla verilmez. Ayrıntıya gerekmediği takdirde girilmez.

Hızlandırılmış İngilizce kurslarında adaylara günlük hayatta meslekleri doğrultusunda en çok gereksinim  duyacakları sözcükler, cümleler  ve cümle yapıları öğretilirken, yaşam  boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir İngilizin  dahi  günlük hayatında hiç kullanmadığı gereksiz dilbilgisi bilgileri ve sözcükler öğretilmez. Bunlar yük olarak görülür. Daha çok akademik seviyeye hitap eden dil yapıları hızlandırılmış İngilizce kurslarında öğretilmez.

Burada amaç  öğrencilere en kısa sürede ve en etkili  ve pratik biçimde  kelime öğrenme ve konuşma odaklı bir İngilizce eğitimi vermektir.

Programımıza başladığınız ilk iki günlük süre sonunda , ne kadar hızlı ve ne kadar basit  bir biçimde  İngilizce öğrendiğinize siz de şaşıracaksınız. Daha da önemlisi, İngilizce öğrenip öğrenemediğinize programın sonunda siz karar vereceksiniz.

Ethica Language’de hızlandırılmış İngilizce kursları sayesinde çok kısa sürede pratik olarak İngilizce öğreneceksiniz. Uzman eğitmenlerimiz size ihtiyacımız olan kelime , kelime grupları ve cümle yapılarını kısa sürede öğretecek ve bir dil öğrenmenin zevkine varacaksınız.

ETHICA LANGUAGE SCHOOL

Yaşayarak ve konuşarak etkin yabancı dil eğitiminin iddialı adresidir. Kurslarımızda gramer endişesi  taşımadan konuşabildiğinizi ve zihninize kaydettiğiniz gramer bilgilerini kullandığınızı göreceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir