İngilizce Kurslarımızda 30 Temmuz’ a Kadar %50 İndirim!

Maksimum 10 kişilik sınıflarda Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?
1400 Tl olan bir kur eğitimimizi %50 indirimle 700 TL alabilirsiniz.
 
En az iki kur kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize online İngilizce hediye edilecek, Hızlı Okuma ve Sınav Teknikleri Eğitimini de 480 TL yerine 240 TL indirimle alabilecekler.
 
Sınıflarımız maksimum 10 kişiliktir.
 
Eğitim Günleri:
 
Salı – Perşembe
Çarşamba – Cuma
Cumartesi – Pazar
 
Her pazartesi aktiviteler ve konuşma kulüpleri yapılır. Kursunuz bittiğinde dahi ücretsiz katılabilirsiniz.
 
Ücretlere yayınlar dahildir.
 
Yayın için ayrı bir ücret istenmez.
 
Kurslarımız Avrupa Dil Portfolyosu’ na uygun ilerlemekte ve her en az iki kur kayıt yaptıran her öğrencimize hediye edilmekte.
Kurs sonunda Bologna Süreci ve Common European Framework dil becerilerinin takip edildiği sertifika ve Avrupa Dil Portfolyosu verilmektedir.
 
Grup indirimimiz %20′ dir.
Seviyeniz belirlendikten sonra size özel öğrenme yolları denenir. Size özel metotlarla eğitim planlamanız amacınıza göre planlanır.
Danışman öğretmen atanır.
Drama tekniğine uygun sınıflarda dersler işlenir.
Sınıflarımız öğrenciyi sınıf ortamında aktif hale getirmek için dil eğitimini görsel ve işitsel olarak desteklemek amaçlı son teknoloji donanıma sahiptir.
Öğrencinin öğrenim sürecine bireysel katılımını ve kendi öz değerlendirmesini sağlamak amaçlı online destek ve online sınavlar sunulur.
Kendi alanlarında uzman ve eğitimde ‘öz güveni gelişmiş bireyler’ yetiştirmeyi hedef edinmiş İngilizce seviyesi ileri düzeyde Türk ve anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz ile dersleriniz yapılır.
Her hafta speaking dersleri dışında sizleri İngilizceye maruz bırakmak için kursiyer:
Her hafta telefonla native speaker tarafından aranır. Telefon araçılığıyla İngilizce konuşulur. Amaç; İngilizce anlama konuşma becerilerinizin gelişmesi, öz güven kazanmanız. Ayrıca; native speaker ile her hafta online ya da yüze yüze konuşma saatleri yapılır.
Her seviyede en az iki kez ders planlaması kurum dışında planlanır. Ders mekanı bir kafe, lokanta, tren istasyonu ya da alışveriş merkezi olabilir. Amaç, İngilizceyi yaşayarak öğrenmeniz.
Eğitimlerimizle konuşma, dinleme, anlama, okuma, yazma ve dil bilgisi yetenekleriniz gelişir. Dil bilgisi odaklı ders planlaması yapılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir