ankara genel İngilizce kursları

Yabancı Dil Konusunda En Doğru Adres!

genel İngilizce kursuYabancı dil denilince akla ilk gelen dil İngilizcedir. Peki, siz ne kadar İngilizce biliyorsunuz? Daha fazla İngilizce öğrenmek istiyor musun? O zaman doğru yerdesiniz. Özenle hazırladığımız İngilizce kursu Ankara içerisinde yabancı dil öğrenmek isteyen siz hevesli arkadaşlarımızı bekliyor. Seçkin öğretmenlerimiz ve esnek ders saatlerimizle İngilizce öğrenmek sizin için çok kolay olacak. Teorik ve pratik derslerimiz ile sizi günlük hayatın akışında kullanabileceğiniz İngilizceden daha fazlasını öğretiyoruz. İngilizce doğru okuma, anlama ve yazma sizin için bir eziyet olmaktan çıkıp, eğlenceli bir aktivite olacak.  Tek yapmanız gereken bize gelmek ve kendinizi bize bırakmak. Gerisini biz hallederiz. Buradan çıktığınızda nasıl bu kadar düzgün bir İngilizce ile konuşabildiğinize ve nasıl bu kadar kolay İngilizce yazabildiğinize siz bile inanamayacaksınız.

Anlıyorum Ama Konuşamıyorum!

ingilizce hazırlık atlamaŞimdiye kadar ortaokulda, lisede, üniversitede İngilizce dersi aldınız. Ama size sadece teorik olarak İngilizce öğretildi. İş pratiğe gelince hepinizin sorunu aynı. Konuşamamak. Birçoğunuz etrafınızda konuşulan İngilizceyi anlayabiliyorsunuz ama konuşmakta zorlanıyorsunuz. Bunun nedenini hiç düşündünüz mü? Biz size söyleyelim. Bunun nedeni tamamen yanlış telaffuz etmek ve yanlış kelimelerle konuşmaktan korktuğunuz için öz güveninizin olmayışı. İşte biz İngilizce kursu Ankara olarak sizi bu dertten kurtarmak için varız. Teorik eğitimlerimizin yanında yapacağımız pratik çalışmalar sayesinde korkmadan İngilizce konuşabileceğiniz öz güveni kazanacak ve günlük hayatta rahatlıkla İngilizce konuşabileceksiniz.

Okumak ve yazmak sorunu ortadan kalkıyor!

Gelişen ve büyüyen dünya düzeninde kendinize bir yer edinmek istiyorsanız, artık sadece kendi çevrenizde ve ülkenizde olanlarla bunu yapamazsınız. Uluslar arası gelişmeleri takip edebilmek, bu gelişmelerden faydalanabilmek için uluslar arası bir dil ile okumanız ve yazmanız gerekiyor. Biz de İngilizce kursu Ankara olarak, size vereceğimiz eğitimler ile ihtiyacınız olan gramer bilgisine sahip olmanızı sağlıyoruz. İngilizce kelimelerin yanlış yazılması, gramer kurallarına uymayan cümleler kurmak ve yanlış kalıplarda cümleler kurmak sizin için sorun olmaktan çıkacak. Akademik düzeyde rahatlıkla İngilizce yazabilecek ve akademik düzeydeki İngilizce yazıları rahatlıkla okuyabileceksiniz. Bu sayede iş hayatınızda kendinizi rakiplerinizden bir adım önde sayabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir