Ankara’ nın En İyi İngilizce Kursu

Ankara’ nın en iyi İngilizce kursu hangisidir? Bu aslında bir nebze de olsa öğrenci ile ilgili bir durumdur. Kurumların kullandığı kaynaklar, dil öğretim metotları, öğretmenleri, kurumun fiziki şartları kurumu iyi ya da kötü yapar. Peki, öğrenci? Öğrencinin tekrar yapması, dersler hazırlıklı gelmesi en önemliside İngilizce öğrenmek istemesi.

İngilizce öğrenmek isteyenler sürekli İngilizce şarkılar dinlemekte, filmler izlemekte, İngilizce konuşan kişilerle sohbetler yapmakta. İşte bu durum kurumların kalitesini arttırmaktadır. Ethica Language School olarak İngilizce eğitimlerimize güveniyoruz. Bunun için öğrencilerimizle çok uzun süreli anlaşmalar yaparak onların imzaladıkları sözleşmeler için kurumuza gelmeleri istemiyoruz. İngilizce kurslarımızı başarılı bulan bizden bir şeyler alacağına inan öğrencilerin eğitimlerimize devam etmesini istiyoruz.

İngilizce Kurslarımız Hakkında Kısa Bilgi

ingilizce kursu ücretsiz1-3 veya 10-12 kişilik sınıflarda size göre saat planlaması yapan kurumumuz 8 ayda İngilizce öğrenmek en önemlisi de İngilizce konuşma garantisi veriyor. Bir çocuğun anadilini öğrenmesi nasılsa dil eğitimimizde öyle. Sizleri eğitimlerimize başlar başlamaz İngilizceye maruz bırakıyoruz. Dinleme, anlama, konuşma en sonunda da tüm dil bilgisi yeterliliklerini öğreniyorsunuz.

Ankara‘ da İngilizce kursu arıyorsanız, zaman sıkıntınız varsa, kalabalık gruplar olmasın diyorsanız mutlaka bizimle görüşün. unutmadan derslerinizi isterseniz ofisinizde isterseniz evinizde isterseniz kurumumuzda alabilirsiniz.

Bilişsel Akademi İle İngilizce Öğrenmenin Yaşı

Uzmanlara göre İngilizce öğrenmenin yaşı küçük yaşlarda başladığında öğrenme daha kalıcı hale gelmektedir.3 ila 6 yaş aralığı dil eğitimi konusunda en verimli dönem olarak tanımlanmaktadır.   Bu süreçte dil öğrenimi doğal bir biçimde gerçekleşiyor. Bebekler ilk aylarında dünyadaki tüm dillerin oluşumunu sağlayan 200 sesi algılama sahip olmaktadırlar. Zaman içerisinde bu yeteneği kaybedip anne ve babasından duydukları sesleri ve kelimeleri öğrenerek kendilerini ifade etme yetilerini geliştirmektedirler. 24 ila 30 aylık bebekler ana dillerinde basit cümleler kurup iletişime geçmeye başlarlar.

Çocuklar esnek beyin yapılarından kaynaklı 6 yaşa kadar öğrendikleri İngilizce dilini daha hızlı ve ana diline yakın konuşacaklardır. Bilgileri kalıcı belleğe atacakları için uzun süre muhafaza edeceklerdir. Bu nedenle İngilizce öğrenmenin yaşı oldukça erken olmalıdır. Bilişsel akademi kursları olarak 3-6 yaş arası İngilizce dil eğitimi kurslarımız ile çocuklarınızın geleceğine dokunuyoruz. Kalıcı ve etkili dil öğrenmelerini sağlayarak ileriki akademik başarılarını etkiliyoruz.

İngilizce Eğitimi İçin 3 Yaş İdeal Yaş

2-6 yaş arası dil eğitimi konusunda en kazançlı dönemdir. Bu dönem içerisinde çocuklar dil eğitimlerini tamamlayarak semboller ile düşünmeye başladıkları somut öğrenme dönemine gireceklerdir. Olaylara bakış açıları tek yönlü dahi olsa yavaş yavaş mantık yürütmeye başlayacaklardır. Ben merkezli dönemde oldukları için bu dönemde maruz kalacakları 3 yaş İngilizce kursu için en ideal yaş olacaktır.

Her zaman dediğimiz gibi 3 yaş İngilizce kursu için en ideal yaştır. Özellikle İngilizce Kürese lbir dil olması nedeni ile birçok ülkenin eğitim politikaları bu dil üzerine belirlenmektedir. Anaokulu başta olmak üzere İngilizce eğitimine başlayacak çocuklarını akademik hayata 3 yaş itibari ile hazırlamaktayız.

Çocuklara yönelik İngilizce Kurslarımız ile Sosyalleşsinler

Sosyalleşmenin sadece çocuklara yönelik İngilizce kursumuzda değil, Bebeğinizin tüm hayatı boyunca ihtiyaç duyacağını unutmayın. Bu nedenle çocuğunuzun İngilizce konuşarak insanlar ile iletişim kurmasını sağlayacak en etkili eğitim ile onlara destek olmaktayız.

Çocuğunuzun ya da bebeğinizin İngilizce öğrenen başka bebek ya da çocuklar ile aynı ortamda bulunması ve paylaşımda bulunması öğrendikleri kelime ve cümleleri geliştirmesini ve sosyalleşmesini sağlayacaktır. Bu nedenle çocuklara yönelik İngilizce de en etkili eğitimi bilişsel akademi olarak en değerli hazineniz yavrularınıza sunmaktan gurur duyarız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir