rusça kursu ankara

RUSÇA KURSLARI


Bilişsel Akademi Rusça Kursu yaşayarak ve konuşarak etkin yabancı dil eğitiminin iddialı adresidir. Kurslarımızda gramer kaygısı taşımadan konuşabildiğinizi ve zihninize kaydettiğiniz gramer bilgilerini kullandığınızı göreceksiniz. Ankara’ nın Rusça eğitim merkezine sizi bekliyoruz.

Rusça eğitimlerimiz maksimum 12 kişilik sınıflarda yapılır. Eğitim koçunun Rusça’ yı kurs dışında da kullanmanız için size özel bir program hazırlar.

Hafta içi ve hafta sonu gruplarımız vardır. Derslerimizde öğrencilerimiz Rusça öğrenirken eğlenceli vakit geçirir. Kurs dışında da her öğrenci hafta bir kez aranır, o hafta öğrenilen bilgiler pratiğie dökülür. Öğrencilerimize Rusça filmler, animasyonlar, şarkılar her hafta düzenli verilir ve onlarla ilgili çalışmalar yapılır.

Kendi alanlarında uzman ve eğitimde ‘öz güveni gelişmiş bireyler’ yetiştirmeyi hedef edinmiş Rusça seviyesi ileri düzeyde Türk ve  anadili Rusça olan öğretmenlerimiz ile dersleriniz yapılır.

  • Her hafta konuşma dersleri dışında sizleri Rusçaya maruz bırakmak için kursiyer:

 

Her hafta telefonla native speaker tarafından aranır. Telefon aracılığıyla Rusça konuşulur. Amaç; Rusça anlama  konuşma becerilerinizin gelişmesi, öz güven kazanmanız. Ayrıca; Rusça öğretmenlerimiz her hafta online ya da yüze yüze konuşma saatleri yapılır.

Her seviyede en az iki kez ders planlaması kurum dışında planlanır. Ders mekanı bir kafe, lokanta, tren istasyonu ya da alışveriş merkezi olabilir. Amaç, Rusça‘ yı yaşayarak öğrenmeniz.

Eğitimlerimizle konuşma, dinleme, anlama, okuma, yazma ve dil bilgisi yetenekleriniz gelişir. dil bilgisi odaklı ders planlaması yapılmamaktadır.

 

RUSÇA EĞİTİM SEVİYELERİ VE SAATLERİ


Rusça kurslarımız altı seviyeden oluşmaktadır.

 

Rusça Toplam Ders Saati: 700

 

Rusca Kurs Süreleri


 

Alanlarında uzman tercümanlarımız  tarafından ticaret, hukuk, sağlık, teknik, bilişim ve web ile ilgili her türlü tercüme işiniz hızlı ve ekonomik bir şekilde tercüme edilir. Rusça tercümeleriniz için bilimle telefon ya da online iletişime geçebilirsiniz. Tercümanlarımız noter onaylıdır.

Hizmetlerimiz:

Simultane Tercüme

Konuşma yapıldığı anda konuşmanın özünün dinleyene aktarıldığı tercümeye simultane tercüme denir. Tercüman konuşmayı dinleyip mikrofonla dinleyiciye aktarır. Dinleyicilerde kulaklıklarla kendilerine aktarılan tercümeyi dinler.

Sözlü Tercüme

alanında uzman ve teknik konulara hakim, farklı alanlarda farklı terminolojik bilgilere sahip tercümanlar tarafından yapılır.

Ardıl Tercüme

Ardıl tercüme esnasında tercümanlar, katılımcılarla beraber toplantı masasında oturur ve herhangi bir teknik donanım kullanmaz. Çevirmen konuşmacının sözlerini dinleyip ardından hedef dile çevirmesi ve karşı tarafa aktarması şeklinde gerçekleşir.

Yazılı Tercüme-Noter Onaylı Tercüme

Alanlarında uzman yeminli tercümanlar tarafından yapılır.
Tez- ödev tercümesi, medikal tercüme, tıbbi tercüme, diploma tercümesi, teknik tercüme, şartname tercümesi, evlenme cüzdanı tercümesi, sunumların tercümesi, doğum belgesi tercümesi, ölüm belgesi tercümesi, maaş bordrosu tercümesi, şirket yazışmalarının tercümesi, vize evrakları tercümesi, otomotiv sektör tercümesi, elektronik tercüme, inşaat tercümeleri, metalurji tercümeleri, gıda sanayi tercümeleri, telekominikasyon tercümeleri, tıbbi cihaz tercümeleri, ekoloji ve çevre tercümeleri, vize işlemleri tercümesi, konsolosluk belgeleri tercümesi, vasiyetname tercümesi, evlat edinme belgesi tercümesi, apostil tercümesi, banka işlemlerinin tercümesi, beyannamaler tercümesi, patent başvuruları tercümesi, toplantı tutanakları, kayıt belgesi tercümesi, katolog tercümesi, hukuki tercüme, ticari tercüme, edebi tercüme, pasaport tercümesi, sözleşme tercümesi, akademik tercüme, diploma tercümesi, boşanma kararı tercümesi, kitap tercümesi, şartname tercümesi, mektup tercümesi, konsolosluk belgeleri tercümesi, uyruk değiştirme belgesi – yeminli, göçmen kimliği yeminli tercüme, prospektüsler tercümesi…  vb tercümeler yapılır.

Ethica Tercüme 

  • Ekonomik ücretlendirme
  • Kredi kartıyla ödeme
  • Hızlı ve en doğru çözümler
  • Belirtilen günde teslim
  • İstenilirse kargoyla evrak teslimi
  • Noter onaylı yeminli tercüman
  • İstediğiniz dilden istediğiniz dillere tercüme

[/box]