Bu hafta Çocuklar için İngilizce dinleme, anlama konumuz satranç.İngilizce anlama, dinleme becerilerimiz yanında bilmeyenler varsa ”Satranç nasıl oynanır” öğrenelim.

Ethica Kids English

03124338200-03124321514

Kurumumuz Ethica Language School Yabancı Dil Eğitim Sektöründe yaklaşık 4 yıldır hizmet vermektedir. Başta İngilizce dil eğitimleriyle başlayan kurumumuz çocuklar için İngilizce‘ deki başarısı ile her bireye ikinci bir yabancı dil misyonu ile  yola çıkmış; yaşayarak konuşarak öğrenme misyonundan vazgeçmeden eğitimlerine devam etmektedir. Kurumumuz İngilizce kursları dışında; Ankara İngilizce Kursu  ve Almanca olmak üzere birçok dilde eğitim vermekteyiz.

Derslerimize bir Türk ve birde yabancı öğretmen girmektedir. Yabancı öğretmenler girdikleri ders ile ilgili olarak pedagojik eğitimlerini tamamlamış aynı zamanda kendi anadiliyle ilgili derslere girmektedir. Türk öğretmenlerimizde de öncelikle drama eğitimi almalarına dikkat etmekteyiz.

Ethica Language School, çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerinin yaşayarak konuşarak öğrenmesi için ders dışı etkinliklere önem vermektedir. Sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, geziler, sinema vb sanatsal etkinliklerle öğrencilerimizi bir araya getirerek aldıkları dil eğitiminde pratik yapmalarını sağlamaktayız.

Bunların Yanı Sıra Kurumumuz Eğitim Dallarına Yös Kursu’nuda Eklemiştir. Yabancı uyruklu öğrenci sınavları olarak bilinen yös’te birçok öğrenciyi sınavlara hazırlamış ve üniversitelerde derece sahibi yapmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir