BİLİŞSEL AKADEMİ İLE IELTS ÖZEL DERS

1989 yılından beri var olan, İngilizce Dil Yeterlilik Sınavına hazırlanmak Bilişsel Akademi IELTS Özel Ders ile çok kolay. Aşkın tecrübemizle sınavdan istediğiniz puanın üstünde sonuç alırsınız. Çok popüler olan IELTS sınavı ile binlerce kurumun bünyesinde çalışma yâda okuma şansı yakalayacaksınız. Dünya starı sayılan bu sınav, pek çok ülkenin göçmenlik için ilk şartıdır. British Council tarafından düzenlenir, IELTS sınavının resmi ortağıdır. Birlikte çalışılan kurumlarca belirli tarihlerde, 3 ayda bir olacak şekilde, Perşembe ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır. Sınav Türkiye’de, İstanbul, İzmir ve Ankara’da gerçekleştirilir. IELTS Sınavı kâğıt üzerinden yapılır. Ve 2 yıl geçerliliği vardır.

The IELTS speaking test

IELTS kurslarımız 1 ve 3 kişilik gruplarda yapılmakta olup, seviyenize, öğrenme ve anlama hızınıza göre eğitimlerimiz planlanmaktadır. Detaylı bilgi için sizleri kurumumuza kahve içmeye bekliyoruz.

 

IELTS ÖZEL DERS İÇERİĞİ

İngiltere İngilizce Yeterliliğini ölçmeye yarayan IELTS ‘e bizim ile hazırlanma imkânı yine Bilişsel Akademi den geliyor. Dil deyince ilk akıllara gelen başarılı kurumumuz tabiî ki IELTS sınavında da sizinle birlikte. Hangi amaçla sınava girilmek isteniyorsa o amaca hizmet veren, kaliteli eğitim anlayışımızla İngilizceyi ayağınıza seriyoruz. Bilişsel akademi ile “Dil öğrenmek zor” anlayışı tamamen değişiyor. Asla öğrenemem diyen binlerce kursiyerimiz tam puanla bizi onurlandırdı. Etkin yöntemlerle yabancı dil şifresi çözülüyor. Zengin içerikli, bol uygulamalı, eğlenceli eğitimimiz size aşılmayacak yabancı dil sınavı bıraktırmayacaktır. IELTS, Academic ve General Training olmak üzere iki modülden oluşur. Sınavın içeriği dörde ayrılmıştır. Bunlar;

  • Okuma(60 dakika)
  • Yazma(60 dakika)
  • Konuşma(12-15 dakika birebir sınav görevlisi ile)
  • Dinleme(30 dakika)’dir. IELTS Özel Kursumuzla hepsinin üstesinden kolaylıkla geleceksiniz.

NEDEN IELTS ÖZEL DERS ALINMALI?

Dünyada 2,9 milyon civarı adayın müracaat ettiği sınav olan IELTS Özel Ders ile tek seferde tam puan almak Bilişsel Akademi ile mümkün. Düşük puan alıp tekrar sınava girmeniz, 3 ayınızı boşa harcayarak rakiplerinize fırsat vermenize sebep olacaktır. Nokta atışı yapmak ve zamandan tasarrufu etmek için IELTS Özel Ders imkânından mutlaka faydalanmalısınız. Tek seferde istenilen puan alınması, iş yeri ve üniversite karşısında sizin olumlu değerlendirmenizi sağlayacaktır. Bizim kursumuzu sadece bu sınavda değil, gireceğiniz bütün Yabancı Dil Sınavlarında da kullanabilirsiniz.

 

Ethica Language School

iletisim@ethicalanguageschool.com

www.ethicalanguageschool.com

03124321514-03124338200

Mithatpaşa Cad. Gezgin Apartmanı Kat:6-7 Kızılay Çankaya Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir