İngilizce Kursu Ankara

Her geçen gün biraz daha önemini artıran yabancı dil artık ihtiyaç halinden çıkıp mecburiyete dönüştü. Günümüz şartlarında, ulaşım imkanlarının artması, her ülkeye kolaylıkla ulaşılması gibi etkenler, daha fazla dil öğrenme ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Ticari alanların gelişmesi, eğitim dünyasının farklı alanlara yönelmesi gibi daha birçok etken dil öğrenimini zorunlu hale getirdi.

Bilişsel Akademi olarak yabancı dilin önemini vurgulayarak verdiği eğitimle fark yaratıyor. Kursiyerlerine en güncel bilgileri kapsamlı olarak vererek profesyonel bir eğitim sürecini yönetiyor.

ORTAK DİL İNGİLİZCE

ingilizce kurs ücretleri
İngilizce kurs fiyatları

Global dünyanın kabul ettiği dil olarak İngilizce şu anda en çok kullanılan dil olmuştur. İngilizcenin yanında diğer dilleri öğrenmek de ortamımız gereğidir. Yabancı dili ne kadar öğrenmemiz gerektiği de yaptığımız işle ilgili olarak değişmektedir. Öncelikle kişilerin ihtiyaçlarını bilmek ona göre bir program yapmak gerekir. Son zamanlarda TOEFL veya IELTS uluslar arası geçerliliği olan sınavlar ile İngilizce dil kursları en revaçta olanlardır.

BİLİŞSEL AKADEMİ VE DİL KURSLARI

Kısa sürede İngilizce konuşmak isteyenlerin tercih ettiği Bilişsel Akademi İngilizce kursumuz ile öğrendikleriniz kalıcı ve kullanılabilir hale gelecektir. Modern eğitim teknolojileri, akılda kalacak yöntemleriyle hayatınızın her anında devam edecek bir eğitim sistemi ile sizleri tanıştırıyor. Aktif öğrenmeyle kurs harici, telefon mesajları, sosyal medya paylaşımları ve videolarla sizleri sürekli öğrenmeye teşvik ediyoruz. Dersleri sizin doğal ortamınıza taşıyarak, en az bir kez yemek yerken ya da bir mağazada alışveriş yaparken de bizi ders anlatırken görebiliyorsunuz. Kendi dokümanlarımızı kullanarak öğrencilerimize kendi seviyelerine en uygun materyalleri sunarak eğitim veriyoruz. 2011 yılında eğitim hayatına başlayan kursumuz öğrencilerine iki sınıf seçeneği sunuyor. 

 • 1-3 kişilik gruplar
 • 10-12 kişilik gruplar

1-3 kişilik gruplarda;

 • Eğitim saati ve süresi kursiyerlerin isteğine göre belirlenir.
 • 6 seviye İngilizce 6 ile 8 ayda tamamlanır.
 • TOEFL ve IELTS sınav garantisi verilir.

10-12 kişilik gruplarda;

 • Hafta sonu 2 gün 4’er saat ders yapılır
 • 6 seviye 6 ile 12 ay arasında tamamlanır
 • 6 seviye İngilizce ile TOEFL ve IELTS garantisi verilir.

Kurs programı ile ilgili bilgi almak için www.bilisselakademi.com adresine ulaşabilirsiniz.

9 thoughts on “YABANCI DİLİN ÖNEMİ”

 1. TOEIC sınavına hazırlanmıştım. Arap asıllı bir öğretmenle… Sizin sayenizde kısa sürede İngilizce sorunumu çözdüm. Banka sınavlarına ya da uzman yardımcılığına hazırlanan ve benim gibi sıkıntısı olan arkadaşlara tavsiye ederim.

 2. Alman vatandaşıyım. Annem babam Türk. YÖS sınavına hazırlanmak istiyorum. 3 yıldır Kırşehirde yaşıyorum. Yurt imkanınız var mı? YÖS dershanesi ücretleriniz nedir. Bana mail atarsanız sevinirim.

 3. IELTS kurslarınız hakkında çok iyi şeyler duydum. En kısa sürede kurslarınıza katılmak istiyorum.

 4. TOEFL özel ders dışında grup eğitimi almak istiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

  1. SAT kursumuz var. Detaylı bilgi için sizi kurumuza bekliyoruz. Eğitimlerimize Amerikalı öğretmenler girmektedir.

 5. Merhaba,
  Türkiye de okumak için 2 yıl önce Kerkük’ ten geldim. Daha önce farklı bir kuruma gittim. Kimseye kötü demek istemem. Eksikliklerim çoktu. Türkçe bilmeme rağmen. Annem babam çok iyi Türkçe bilir. Bu güzel ülkede yaşadılar. Onlardan dolayı Türkçem Iraklı bir Türkmene göre çok iyi. İlk yıl istediğim yer gelmedi. YÖS’ e hazırlananlar iyi bilir. TIP kazanmak zor. Bekledim. İyi ki sizlerle tanıştım. Ankara’ daki sınavlara gelerek bizlere eşlik eden öğretmenlerime ne kadar teşekkür etsem az.
  Sizlerin emeklerinizle doktor olacağım. YÖS ve SAT kursu arayanlara Bilişsel Akademi’ yi tavsiye ederim.

 6. İngilizce konuşmak istiyorsanız bu kurumu tercih edin. Öz güveniniz tavan yapacak. Konuşmaktan çok utanıyordum. Hocalarım sayesinde aştım. Hepinize teşekkür ederim.

 7. İngilizce öğrenmek için çok farklı seçenekler sunan bir kurum. 3 seviye İngilizce eğitimlerine katıldım. Sıcak kanlı insanlar ve alanlarında en iyi öğretmenlerle çalışıyorlar. O kadar İngilizce kursuna gittim görüştüm, buraya karar vermiştim. İnternetteki yorumlarda karar vermemde etkili olmuştu. Eğitimimi tamamladım İngilizce kursu tavsiye olarak Ethica Language School diyebilirim. İsmi değişmiş Bilişsel Akademi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir