YABANCI DİLİN ÖNEMİ

Her geçen gün biraz daha önemini artıran yabancı dil artık ihtiyaç halinden çıkıp mecburiyete dönüştü. Günümüz şartlarında, ulaşım imkanlarının artması, her ülkeye kolaylıkla ulaşılması gibi etkenler, daha fazla dil öğrenme ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Ticari alanların gelişmesi, eğitim dünyasının farklı alanlara yönelmesi gibi daha birçok etken dil öğrenimini zorunlu hale getirdi.

Bilişsel Akademi olarak yabancı dilin önemini vurgulayarak verdiği eğitimle fark yaratıyor. Kursiyerlerine en güncel bilgileri kapsamlı olarak vererek profesyonel bir eğitim sürecini yönetiyor.

ORTAK DİL İNGİLİZCE

Global dünyanın kabul ettiği dil olarak İngilizce şu anda en çok kullanılan dil olmuştur. İngilizcenin yanında diğer dilleri öğrenmek de ortamımız gereğidir. Yabancı dili ne kadar öğrenmemiz gerektiği de yaptığımız işle ilgili olarak değişmektedir. Öncelikle kişilerin ihtiyaçlarını bilmek ona göre bir program yapmak gerekir. Son zamanlarda TOEFL veya IELTS uluslar arası geçerliliği olan sınavlar ile İngilizce dil kursları en revaçta olanlardır.

BİLİŞSEL AKADEMİ VE DİL KURSLARI

Kısa sürede İngilizce konuşmak isteyenlerin tercih ettiği Bilişsel Akademi İngilizce kursumuz ile öğrendikleriniz kalıcı ve kullanılabilir hale gelecektir. Modern eğitim teknolojileri, akılda kalacak yöntemleriyle hayatınızın her anında devam edecek bir eğitim sistemi ile sizleri tanıştırıyor. Aktif öğrenmeyle kurs harici, telefon mesajları, sosyal medya paylaşımları ve videolarla sizleri sürekli öğrenmeye teşvik ediyoruz. Dersleri sizin doğal ortamınıza taşıyarak, en az bir kez yemek yerken ya da bir mağazada alışveriş yaparken de bizi ders anlatırken görebiliyorsunuz. Kendi dokümanlarımızı kullanarak öğrencilerimize kendi seviyelerine en uygun materyalleri sunarak eğitim veriyoruz. 2011 yılında eğitim hayatına başlayan kursumuz öğrencilerine iki sınıf seçeneği sunuyor. 

  • 1-3 kişilik gruplar
  • 10-12 kişilik gruplar

1-3 kişilik gruplarda;

  • Eğitim saati ve süresi kursiyerlerin isteğine göre belirlenir.
  • 6 seviye İngilizce 6 ile 8 ayda tamamlanır.
  • TOEFL ve IELTS sınav garantisi verilir.

10-12 kişilik gruplarda;

  • Hafta sonu 2 gün 4’er saat ders yapılır
  • 6 seviye 6 ile 12 ay arasında tamamlanır
  • 6 seviye İngilizce ile TOEFL ve IELTS garantisi verilir.

Kurs programı ile ilgili bilgi almak için www.bilisselakademi.com adresine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir