Dil eğitimi vermek sorumluluk ve deneyim isteyen bir eğitimdir. Türkiye’de ve Ankara’da dil eğitimi veren ve verdiğini iddia eden pek çok eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumları arasında köklü eğitim kurumları olduğu gibi sıradan ve hiçbir şey vermeyen kurumlar da mevcuttur.

DİLLER ETHİCA’ DA

Yaklaşık 14 yıldır Ankara’da dil eğitimi veren bir kurum olan Ethica Language School deneyimli eğitmenleri , zengin ders içerikleri ile oldukça iddialı. Ethica Language sadece İngilizce eğitimi vermez. Almanca, Fransızca, Rusça gibi diller de oldukça iddialı olan kurumumuz öğrencilerin yaşayarak bir dil öğrenmesini gaye edinir. Sıradan  ve klasik kalıplardan çıkmak ve gerçekten bir dili uzmanlarından öğrenmek istiyorsanız Ethica Language School ilk adresiniz olmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

İngilizce, Fransızca ve Rusça başta olmak üzere dil öğretiminde iddialıyız.  Bu diller için öngörülen ders sayısı kur bazında 60 saat olarak öngörülmüştür.

TOPLAM 360 SAAT KALİTELİ EĞİTİM VERİYORUZ

Ethica Language School’ da dil eğitimi almak isteyen bir aday 360 saate kadar ders alabilir. Bu süreye telefonda yapılan konuşma pratikleri dahil değildir. Dil eğitimi denilince akla ilk gelen kurumlardan olan Ethica Language School’da nitelikli eğitim aşağıdaki kıstaslara bağlı olarak yapılır. Seviyeniz tespit edildikten  sonra size özel öğrenme yolları denenir. Size özel metotlarla eğitim planlamanız amacınıza göre planlanır.

  • Danışman öğretmeniniz belirlenir.
  • Haftalık ders saatini, günlerini ve zamanını siz belirleyeceksiniz.
  • Haftalık ders saati, konuşma dersleri hariç 6 ila 15 saat arasında belirlenmeli.
  • Drama tekniğine uygun sınıflarda dersler işlenir.
  • Sınıflarımız öğrenciyi sınıf ortamında aktif hale getirmek için dil eğitimini görsel ve işitsel olarak desteklemek amaçlı son teknoloji donanıma sahiptir.
  • Öğrencinin öğrenim sürecine bireysel katılımını ve kendi öz değerlendirmesini  sağlamak amaçlı online destek ve online sınavlar sunulur.
  • Her hafta konuşma dersleri dışında sizleri ile uygun zamanlarda telefonda konuşma pratikleri yapılır ve yaşayarak bir dil öğrenirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir