YÖS COURSES İN ANKARA

YÖS DERSHANELERİ ANKARA

YÖS dershaneleri Ankarada oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Dünya’nın pek çok ülkesinden yabancı öğrenci alan ülkemizin seçkin üniversiteleri bu  sınavın sorularını kendi bünyesinde hazırlamaktadır.

YÖS sınavında başarılı olmak size parlak bir geleceğin kapılarını açabilir. YÖS sınavı ile yabancı uyruklu öğrenciler ve çifte pasaporta sahip Türk vatandaşları bir fırsata sahip olabiliyor. YÖS sınavında başarılı olan öğrenciler çok daha az bir emek sarf ederek hukuk, tıp, eczacılık, ekonomi gibi bölümlere rahatlıkla yerleşebiliyor.

genel İngilizce kursu(1)YÖS sınavının önemini bilen eğitim kurumları son yıllarda bu alana da el atmış bulunuyor. YÖS dershaneleri bu noktada ihtiyacı karşılayan eğitim kurumları olarak karşımıza çıkıyor. YÖS dershaneleri genellikle çifte pasaporta sahip Türk vatandaşlarına, Türki cumhuriyetlerden gelen öğrencilere ve tamamen yabancı uyruklu öğrencilere hizmet veriyor.

YÖS odaklı eğitim kurumları her şeyden önce deneyime sahip olmalıdır. 2011 yılından itibaren üniversitelerin hazırladığı YÖS sorularının hangi içeriğe sahip olduğu, yıllara göre fark eden ayrıntılar YÖS eğitimi veren eğitim kurumlarının mutlaka bilmesi gereken detaylardır. Zira YÖS sınavı ülkemizde yapılan diğer sınavlardan hem kapsam hem içerik hem de diğer detaylar bakımından farklıdır. Köklü bir geçmişe sahip olmayan, tabela kurumu olarak bilinen sözde eğitim kurumları bu noktada adaylara yanlış bilgilendirmede bulunabilirler. Adayların kendilerine en sağlıklı rotayı çizecek bir YÖS dershanesi ile hem rehberlik hem de diğer öğrenme süreçlerinde yola çıkmaları gerekmektedir.

YÖS DERSHANESİ NASIL OLMALI?

İyi bir YÖS dershanesi öğrenciye her şeyden önce rehberlik vermelidir. Sonra da eğitim süreci planlanmalıdır.

Nitelikli ve iddialı YÖS dershaneleri bir dönem boyunca 800 saatten az ders saati planlamazlar. Bu ders saati konu dağılımı düşünüldüğünde son derece normaldir.

Bilişsel Akademi yıllara dayanan deneyimiyle YÖS’te de iddialıdır. Kurumumuz uzman eğitmen kadrosuyla sizlerin her zaman yanındadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir