YÖS Eğitimlerimiz

Yös eğitimleri

YÖS EĞİTİMLERİMİZ


1-MİSYONUMUZ

Amacımız, uluslararası profile sahip öğrencilerimizin yurdumuzda devam etmek istedikleri akademik eğitimleri için rehberliğimiz ve eğitimlerimiz doğrultusunda hedeflerine ulaşmaları, sosyal, kültürel ve diğer alanlarda dahil  geleceklerini belirleyen bu maratonda onlara yardımcı olmaktır.

 

2- KADROMUZ

Kadromuz YÖS, SAT, TÖMER ve benzeri eğitimlerde deneyimli, kitap yazarı, alanında uzman, yerli ve yabancı eğitmenlerimiz, Üniversitelerin öğrenci kabul ve yerleştirme mevzuatlarına hâkim,  rehberlik servisimizden oluşmaktadır.

 

3-EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Çeşitli ülkelerden dolayısıyla çeşitli eğitim sistemlerinden gelmiş öğrencilerimizin farklı metot ve tekniklerle öğrendiklerini ve başarıya ulaşabileceklerini biliyoruz. Öğrenci için uygun öğretim yollarını farklı dillerde birebir eğitimde dahil olmak üzere  100% başarıyı hedefliyoruz.

Eğitim kalitesinin fiziksel ve sosyal ortamlarının sağlanmasının yanı ortamında önemine inanıyor, sizlerle 12-14 kişilik geniş ve ferah sınıflarda çalışma imkânı sunuyoruz.

Başarımızı daha da pekiştirmek için sene içi çalışmalarımızı her yıl planlı bir şekilde dönem öncesi oluşturuyor, üniversitelerin ilgili duyuru  ve ilanlarını takip ediyor, eğitim ve rehberliğimizi siz öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Sizlerin akademik hedeflerinize ulaşmanızı görev biliyor, işimizi bu sorumluluğun verdiği ciddiyetle yapıyoruz.