Hızlı Erişim

Ankara YÖS Kursları

YÖS kursları arayan siz değerli öğrenciler için kurumumuz hakkında kısa bir bilgi vermek istedik. Ethica Language School, yabancı öğrenci sınavı başta olmak üzere bir çok ulusal ve uluslararası akademik sınavlara hazırlık kurs programı sunmaktadır. Kurumumuz öğretmenleri bu alanda çok tecrübeli olup Ankara başta olmak üzere birçok kurumda YÖS kurslarının kurulmasında rol almışlardır.

YÖS

YÖS kursu arayan kişilerin dikkat edeceği en önemli husus bu alandaki başarılar, yayınlar, deneyimler ve rehberlik. Yayınlarımızı piyasada paylaşmamakla beraber sadece öğrencilerimizle paylaşmaktayız. Deneyim derseniz bu güne kadar yüzlerce öğrenciyi Türkiye’ nin en iyi üniversitelerine yerleştirdik.

Rehberlik bu konu YÖS‘ de çok önemli. Üniversitelerin sınaqv tarihleri, başvuruları, yerleştirme işlemleri…. YÖS eğitmenlerimiz birbir tercihleriyle ilgilenmekte, öğrencilerin YÖS başvuruları yapılmakta, YÖS sınav tarihleri, sınav giriş yerleri teker teker hatırlatılmakta, sonuçlarla beraberde üniversite yerleştirmeleri yapılmaktadır.

İbrahim Aksakal  koordinatörlüğünde yapılan YÖS Exam Couerses için sizleri kurumumuza bekliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir