YÖS COURSES İN ANKARA

 

YÖS Kursu Başarın

Türkiye’deki yüksek öğretim kurumlarında okumak isteyen yabancı uyruklu öğrenciler YÖS sınavına girmeleri gerekmektedir. YÖS sınavı, diğer üniversite kabul sınavlarından biraz farklıdır. 2010 yılına kadar ÖSYM tarafından merkezi bir sınavla yapılırken 2011 yılından itibaren üniversiteler tarafından yapılmaya başladı. Dersler bakımından farklılık olmamakla birlikte üniversiteler sınavın bazı hususlarında değişiklik yaparak uygulamaktadır. YÖS kursu hizmetleri öğrencilerini bu değişikliklere göre hazırlamaktadır. Sınava giren öğrencilerin en az 80 soru üzerinden 40 ya da 100 soru üzerinden 50 barajını geçmeleri gerekmektedir. Kursumuz eğitim dönemi başlamadan üniversitelerin yaptıkları açıklamaları ve duyuruları dikkate alarak plan ve program yapmaktadır. YÖS kursu fiyatları dikkate alındığından her yıl yenilediğimiz programın ne kadar başarılı olduğu görülecektir.

 

YÖS Sınavına Nasıl Hazırlanılmalı?

YÖS sınavından güzel bir başarı elde eden yabancı uyruklu öğrenciler ülkemizin güzel üniversitelerinden birinde okuma şansını elde ederler. Yabancı uyruklu öğrencilerin yüksek öğretim hayatları için YÖS sınavı oldukça önemlidir. Çok önemli olan bu sınava YÖS kursu imkanları ile hazırlanılabilir. Aslından internet üzerinden online YÖS kursu veren bazı siteler mevcuttur. Fakat online kurslar öğrenciye rehberlik hizmeti verememektedir. Sınava hazırlanan yabancı öğrenci danışmanlık ve rehberlik hizmetine çok ihtiyaç duymaktadır. Çünkü zorlandığı, pes etmek istediği zamanlar olacaktır. İşte bu zamanlarda ona rehberlik ederek elinden tutup yoluna devam etmesini sağlayacak rehberlik hizmetini kursumuzda öğrencilerimize sağlamaktayız. YÖS kursu fiyatları içinde dersler ve verdiğimiz rehberlik danışmanlık hizmetleri de dahildir.

YÖS Sınavı ve Kursu Avantajları

Ülkemizin YÖS konusunda en iddialı kurslarından biriyiz. Bu iddiamızın temelinde yıllardır elde ettiğimiz %100 başarımız bulunmaktadır. YÖS sınavı yabancı öğrenicilerin ülkemizde tıp, hukuk, diş hekimliği, mühendislik, psikolojik danışmanlık gibi bölümlerde okuma şansı vermektedir. Türk öğrenciler fizik, kimya, biyoloji, edebiyat, matematik, geometri gibi çok sayıda dersten sınava girerken yabancı öğrenciler sadece;

 • Genel Matematik IQ
 • Matematik
 • Geometri derslerinden sınava girmektedir.

Bu oldukça avantajlı bir durumdur. Farklı bir ülkede olmanın dezavantajlarını YÖS kursu hizmetlerimiz sayesinde aşarak hedefledikleri üniversiteye yerleşme fırsatını elde edebilirler. YÖS alanında tecrübeli, eğitim konusunda kitaplar yazmış, deneyimli eğitim kadromuz, 12 veya 14 kişilik ferah sınıflarda eğitim vermektedir. YÖS kursu fiyatları içinde öğrencilerimizin seviyelerini belirlemek için deneme sınavları uygulamaktayız.

6 thoughts on “YÖS Kursu İle YÖS Sınavını Başarın”

 1. I want to study at psicology department in ünivercities of turkey so I want to get information about your YOS, SAT and TOMER Courses.please contact to me about it, thank you…

 2. Special English Courses
  We are giving you a self confidence by teaching how to speak English. Special course English is very beneficial for all students. You have an idea to learn English for your career or personnel improvement, you have to analyze special course English offers for you.
  With taking special course English you can be eligible for speaking English. Also with special methods have great role for improving English level. For getting deep consulate and information, you can give a call or have an idea over Internet facility.
  Special English Course Features
  In Ankara we are pretentious about teaching English. Special course English will be very beneficial. Also special class order will effect success. Expert and native speaker teachers for speaking class.
  After Special course English you will always be contact with your consultant. Any time you can ask questions and any explanations about something that you did not understand. So teacher and student relations can go on after classes.
  With right methods and wealth facilities you can take special course English. Course last for 60 hours or 96 hours for each stage. After finishing courses you can take any further stage.
  Special Course Quality
  If you have an idea to increase your English level, you can take special course English with affordable prices. Special course English features are very qualified.
  • 10-12 students classes or 1-3 students classes,
  • 6 stage courses will last 12 months to 18 months.
  • Expert and qualified teachers, massive teachings facilities,
  • A1 to C2 levels for different students,
  • Guarantee for successful after taking 12 months and 6 stage special course English.
  You can learn English by taking face to face lessons. Also connection chance for all students over internet and social media. Consultant teacher will bother by giving a call to any students at least one time in a day. For all stuff is serving students for only successful.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir