YÖS COURSES İN ANKARA

 

YÖS Kursu Başarın

Türkiye’deki yüksek öğretim kurumlarında okumak isteyen yabancı uyruklu öğrenciler YÖS sınavına girmeleri gerekmektedir. YÖS sınavı, diğer üniversite kabul sınavlarından biraz farklıdır. 2010 yılına kadar ÖSYM tarafından merkezi bir sınavla yapılırken 2011 yılından itibaren üniversiteler tarafından yapılmaya başladı. Dersler bakımından farklılık olmamakla birlikte üniversiteler sınavın bazı hususlarında değişiklik yaparak uygulamaktadır. YÖS kursu hizmetleri öğrencilerini bu değişikliklere göre hazırlamaktadır. Sınava giren öğrencilerin en az 80 soru üzerinden 40 ya da 100 soru üzerinden 50 barajını geçmeleri gerekmektedir. Kursumuz eğitim dönemi başlamadan üniversitelerin yaptıkları açıklamaları ve duyuruları dikkate alarak plan ve program yapmaktadır. YÖS kursu fiyatları dikkate alındığından her yıl yenilediğimiz programın ne kadar başarılı olduğu görülecektir.

 

YÖS Sınavına Nasıl Hazırlanılmalı?

YÖS sınavından güzel bir başarı elde eden yabancı uyruklu öğrenciler ülkemizin güzel üniversitelerinden birinde okuma şansını elde ederler. Yabancı uyruklu öğrencilerin yüksek öğretim hayatları için YÖS sınavı oldukça önemlidir. Çok önemli olan bu sınava YÖS kursu imkanları ile hazırlanılabilir. Aslından internet üzerinden online YÖS kursu veren bazı siteler mevcuttur. Fakat online kurslar öğrenciye rehberlik hizmeti verememektedir. Sınava hazırlanan yabancı öğrenci danışmanlık ve rehberlik hizmetine çok ihtiyaç duymaktadır. Çünkü zorlandığı, pes etmek istediği zamanlar olacaktır. İşte bu zamanlarda ona rehberlik ederek elinden tutup yoluna devam etmesini sağlayacak rehberlik hizmetini kursumuzda öğrencilerimize sağlamaktayız. YÖS kursu fiyatları içinde dersler ve verdiğimiz rehberlik danışmanlık hizmetleri de dahildir.

YÖS Sınavı ve Kursu Avantajları

Ülkemizin YÖS konusunda en iddialı kurslarından biriyiz. Bu iddiamızın temelinde yıllardır elde ettiğimiz %100 başarımız bulunmaktadır. YÖS sınavı yabancı öğrenicilerin ülkemizde tıp, hukuk, diş hekimliği, mühendislik, psikolojik danışmanlık gibi bölümlerde okuma şansı vermektedir. Türk öğrenciler fizik, kimya, biyoloji, edebiyat, matematik, geometri gibi çok sayıda dersten sınava girerken yabancı öğrenciler sadece;

  • Genel Matematik IQ
  • Matematik
  • Geometri derslerinden sınava girmektedir.

Bu oldukça avantajlı bir durumdur. Farklı bir ülkede olmanın dezavantajlarını YÖS kursu hizmetlerimiz sayesinde aşarak hedefledikleri üniversiteye yerleşme fırsatını elde edebilirler. YÖS alanında tecrübeli, eğitim konusunda kitaplar yazmış, deneyimli eğitim kadromuz, 12 veya 14 kişilik ferah sınıflarda eğitim vermektedir. YÖS kursu fiyatları içinde öğrencilerimizin seviyelerini belirlemek için deneme sınavları uygulamaktayız.

2 thoughts on “YÖS Kursu İle YÖS Sınavını Başarın”

Bir Cevap Yazın